«Та не було такого! Це він проститут!»: жорстка відповідь Гегедоша на скандальне інтерв’ю Сагірова

Переглядів 2584
Андрій Піскун Андрій Піскун
7 голосів
«Та не було такого! Це він проститут!»: жорстка відповідь Гегедоша на скандальне інтерв’ю Сагірова
Роберт Гегедош та Феміс Сагіров. Фото: інстаграм ФК Перемога
Центральний нападник ісландського Кефлавіка Роберт Гегедош ексклюзивно для «УФ» висловився про скандальне інтерв’ю колишнього президента ФК Перемога Феміса Сагірова.

Феміс Сагіров дав нашому сайту велике інтерв’ю, у якому пройшовся по різним футбольним особистостям. Дісталося і колишньому гравцю його команди – Роберту Гегедошу. Сагіров розповів, що Роберт разом з Немчаніновим напідпитку влаштовували дебош у турецькому готелі. 

Окрім цього, за словами Сагірова, йому телефонували різні дівчата і просили погасити борг за Гегедоша – той начебто вступав із ними у статевий контакт, позичав гроші і зникав. 

Щоб розібратися у ситуації, сайт «Український футбол» зв’язався із Робертом Гегедошем.

«Гравці ФК Перемога просили Сагірова погасити борги по зарплаті, а він їм відповів: «Давайте спочатку заманимо в команду Немчанінова і Гегедоша»

– Роберте, як ви потрапили в ФК Перемога?

– Після операції я відійшов з Вереса. Тут мені телефонує капітан ФК Перемога Кіча і каже, що зі мною хоче поговорити президент клубу. Ми переговорили із Сагіровим і домовились про умови. Вони були хорошими, і це мене підкупило.

– За словами Сагірова, ви отримали три з половиною тисячі доларів підйомних і по три з половиною дві зарплати.

– Підйомні і зарплата були меншими. І я отримав лише підйомні, одну зарплату за січень і маленьку частину за грудень. До мене Сагіров віднісся нормально у фінансовому плані. Також він орендував мені на три тижні квартиру. Тому в цьому плані в мене ніяких питань немає, а от із хлопцями він вчинив не красиво.

Гравці ФК Перемога ще до війни просили Сагірова погасити борги по зарплаті, а він їм відповів: «Давайте спочатку заманимо в команду Немчанінова і Гегедоша. Я їм віддам підйомні, а потім заплачу вам». Він їм і досі винен по 6-7 премій плюс зарплати. 

– Що скажете про дебош у Туреччині?

– Після тренувань я міг випити дві пляшки пива, але це нормально. Коли почалась війна, то вся команда була в шоці. Тоді я вже випивав більше, але ніякого дебошу не було, ніхто не чудив. 

«Так, я позичив гроші у однієї дівчини, а не у декількох, як він каже, але розраховувався завжди сам»

– Також Сагіров говорив, що ви брали гроші у дівчат, а йому доводилось віддавати ваші борги. Це правда?

– Коли я пішов з Вереса, то звернув трохи не туди, і в мене були фінансові проблеми. Сагіров про це знав, ми обговорювали цей момент при підписанні. Так, я позичив гроші у однієї дівчини, а не у декількох, як він каже, але розраховувався завжди сам. Був момент, що дівчина написала Сагірову, проте жодної копійки він за мене не дав. Якщо б він заплатив, то я б про це дізнався першим. Як він може давати гроші незнайомій людині, якщо не знає деталей?

Феміс Сагіров. Фото: Google

– Сагіров казав, що у дівчини були інтимні відео з вами.

– Брехня! У мене є голова на плечах і такі відео я не даю нікому знімати.

– Сагіров сказав, що у бесіді з вами, ви сказали, що нехай поліція вас притягує до відповідальності, як проститута, ви готові понести покарання. Було таке?

– Та не було такого! Це він проститут! Як той політик, завжди повертає кепку, куди вітер дує. Якщо він такий розумний, то нехай скаже, звідки брав гроші на команду, а то сидить собі десь на Кіпрі і гавкає. 

Людина трохи попутала. Сагіров пройшовся по всіх, але забув про себе сказати, як він кинув команду в Туреччині без грошей. Ми зрозуміли, що буде весело, коли Сагіров видалився з командного чату і деяких футболістів заблокував, щоб ті йому не писали.

Він сказав, що ми чорти? Чорт – це він! Вирішив відкрити рот через півтора роки, бо йому нудно Якщо були питання, то треба було вирішувати на місці та по факту, а не через два роки, коли за нього забули і перехрестились. У футбольному світі такого афериста, як Сагіров, ще не бачили!

Читайте також:

«Запросив із Вереса чортів, які бухали і дебоширили»: Сагіров про купівлю кіпрського клубу та боротьбу з Павелком

«Чорт ‒ це той, хто кинув команду у скрутний час»: Немчанінов жорстко відповів Сагірову про «дебош» у Туреччині

«Щоб я забирав у гравців гроші? Та він з глузду з’їхав»: Дірявка жорстко відповів на звинувачення Сагірова