«Щоб я забирав у гравців гроші? Та він з глузду з’їхав»: Дірявка жорстко відповів на звинувачення Сагірова

Переглядів 2281
Андрій Піскун Андрій Піскун
7 голосів
«Щоб я забирав у гравців гроші? Та він з глузду з’їхав»: Дірявка жорстко відповів на звинувачення Сагірова
Сергій Дірявка. Фото: Google
Колишній асистент головного тренера ФК Перемога Сергій Дірявка дав ексклюзивний коментар «УФ», у якому відповів на випад на свою адресу від колишнього президента клубу Феміса Сагірова.

Феміс Сагіров у великому інтерв’ю згадав колишнього асистента головного тренера ФК Перемога Сергія Дірявку. За словами Сагірова, спеціаліст вкрав у гравців премію у розмірі 15 тисяч гривень.

Сайт «Український футбол» поговорив із Сергієм Дірявкою, який нині очолює СК Вільхівці на Закарпатті. 52-річний тренер був здивований такою заявою його колишнього керівника.

«Це повна брехня. Я в шоці. Нехай ці слова залишаться на його [Сагірова] совісті. Для мене гідність і честь – це головні критерії в житті. Він дуже багато зробив для команди, любить футбол, але президент клубу не повинен брехати. 

Ті люди, які мене знають, відразу скажуть, що його слова це абсолютне божевілля та брехня. Моя совість чиста перед гравцями, головним тренером та президентом». 

Дірявка розповів, що залишив ФК Перемога за власної ініціативи.

«Є речі, які президент клубу не повинен робити по відношенню до тренерів. Сагіров повів себе некоректно по відношенню до мого колеги. Я не зміг пройти мимо і відреагував на цю подію так, як мене виховували мої наставники, вважаю це правильним. 

Я сказав Сагірову, що я не згоден із його ставленням до мого колеги. Після цього я припинив співпрацю з ФК Перемога і подякував команді. Ніхто мене не звільняв, я пішов сам». 

Згадав Сергій Георгійович і ситуацію із грошима.

«Чужих грошей ні разу в житті я не брав, а якщо Сагіров так вважає, то Бог йому суддя. Була ситуація, коли він дав преміальні на команду після матчу. Я віддавав гроші в автобусі і відразу сказав головному тренеру, що там не вистачає. Але не 15 тисяч, а менше, точну суму вже не пам’ятаю. Може, Сагіров вважає, що я їх взяв, але я віддавав гроші гравцям в автобусі, тому навіть не міг цього зробити. 

Щоб я забирав у гравців гроші? Та він з глузду з’їхав. Я був на їхньому місці і знаю, яким потом, працею і здоров’ям даються ці гроші. Перед Богом я чиста людина, Бог йому суддя», – підсумував Дірявка. 

  • ФК Перемога дебютувала у Другій лізі у сезоні-2020/2021, років посівши дев’яте місце.
  • У сезоні 2021/22 клуб здобув путівку у Першу лігу, але тимчасово припинив виступи на професійному рівні після повномасштабного вторгнення російських військ на територію України.
  • Сергій Дірявка працював у ФК Перемога у 2021 році.

Читайте також:

«Запросив із Вереса чортів, які бухали і дебоширили»: Сагіров про купівлю кіпрського клубу та боротьбу з Павелком

«Чорт ‒ це той, хто кинув команду у скрутний час»: Немчанінов жорстко відповів Сагірову про «дебош» у Туреччині

«Та не було такого! Це він проститут!»: жорстка відповідь Гегедоша на скандальне інтерв’ю Сагірова