«Любенович — на сьогодні тренер Минаю, але...»: у закарпатському клубі загадково відреагували на ситуацію з Інгульцем

Переглядів 1723
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Любенович — на сьогодні тренер Минаю, але...»: у закарпатському клубі загадково відреагували на ситуацію з Інгульцем
Желько Любенович. Фото: Минай
Генеральний менеджер закарпатського Минаю Мирослав Небесник для «УФ» висловився щодо майбутнього головного тренера команди Желько Любеновича.

Автор – Ігор Лисенко

Сайт «Український футбол» взяв ексклюзивний коментар у генерального менеджера Минаю Мирослава Небесника щодо майбутнього в клубі Желько Любеновича, який наразі є наставником команди. Раніше ми повідомляли, що Любенович може стати головним тренером Інгульця. Президент клубу з Петрового Олександр Поворознюк також заявив нам про це.

– Доброго вечора, Мирославе.  Яка зараз ситуація з Желько Любеновичем? Він досі тренер Минаю чи вже Інгульця?

– Желько Любенович веде перемовини з Інгульцем, але на сьогодні він тренер Минаю.  Наша команда не заперечувала прогресу цього тренера, він постарався зробити результат для Минаю, у нас майже вийшло, ми йому вдячні за роботу. У жодної зі сторін немає до іншої претензій. Якщо він домовляється з Інгульцем, ми тиснемо руки і прощаємось. Якщо ні - то працюємо далі.

– А щодо компенсації були якісь перемовини?

– Ніяких перемовин про компенсацію не було. У нас повністю партнерські відносини, про жодну компенсацію мова не йде.

  • У підсумковій турнірній таблиці української Прем'єр-ліги Минай фінішував на передостанньому, 15-му місці та вилетів до Першої ліги.
  • Любенович очолив Минай у листопаді минулого року, уклавши контракт до кінця сезону 2024/25 років. Фахівець змінив на цій посаді Володимира Шарана.