«Може, це була таємниця, а Маркевич проговорився»: директор ФК Олександрія здивований можливим переходом Єзерського в Карпати

Переглядів 70512
Андрій Піскун Андрій Піскун
5 голосів
«Може, це була таємниця, а Маркевич проговорився»: директор ФК Олександрія здивований можливим переходом Єзерського в Карпати
Дмитро Кітаєв. Фото: ФК Олександрія
Директор ФК Олександрія Дмитро Кітаєв ексклюзивно для «УФ» прокоментував інформацію про відхід тренера Володимира Єзерського у Карпати, які має очолити Мирон Маркевич.

Мирон Маркевич у програмі «Футбол TIME» повідомив, що до його тренерського штабу увійде Володимир Єзерський, який зараз працює з Русланом Ротанем в ФК Олександрія. 

Редактор сайту «Український футбол» зв’язався з директором ФК Олександрія Дмитром Кітаєвим, щоб дізнатися подробиці трансферу. Відповідь функціонера була неочікуваною.

«В перший раз про це чую, тому мені важко коментувати. Мені здається, це якась нісенітниця. Наш тренерський штаб працює і зараз немає ніякої мови, що нас хтось залишає. З ФК Олександрія ніхто із Карпат не зв’язувався, Єзерський також нічого не говорив. 

Це сказав Мирон Маркевич? Може, він прізвища переплутав? Краще вам зателефонувати і спитати у Єзерського. Можливо, він вже домовився з Карпатами і через тиждень захоче розірвати контракт. Можливо, це була таємниця, а Маркевич проговорився. Поки що я нічого не знаю», – підсумував Кітаєв.

Контракт Єзерського з ФК Олександрія, як і всього тренерського штабу Ротаня, розрахований на два с половиною роки. Про це нам повідомила прес-аташе клубу Галина Третяк 

Нагадаємо, що Карпати не змогли вийти в УПЛ цього сезону, зайнявши п’яте місце в Першій лізі під керівництвом Андрія Тлумака. У новому сезоні головним тренером львівського клубу має стати Мирон Маркевич, з яким вже ведуться переговори.

За тур до фінішу чемпіонату ФК Олександрія займає п’яте місце в турнірній таблиці УПЛ, яке дає право на виступ в кваліфікації Ліги конференцій УЄФА.