Прогноз на матч відбору Ліги конференцій Копенгаген – Полісся від Полянського: «Ротаню треба повчитися в Усика»

Переглядів 78
Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
1 голос
Прогноз на матч відбору Ліги конференцій Копенгаген – Полісся від Полянського: «Ротаню треба повчитися в Усика»
Руслан Ротань, Олександр Усик і Олексій Полянський. Колаж: УФ
Відомий експерт Олексій Полянський дав свій прогноз «УФ» на матч-відповідь другого відбіркового раунду Ліги конференцій Копенгаген – Полісся.
Зміст

Полісся проведе гостьовий матч-відповідь проти Копенгагена у рамках другого відбіркового раунду Ліги конференцій після домашньої нічиї з рахунком 3:3.

Своїми очікуваннями від майбутнього відповідального протистояння в ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» поділився колишній універсал донецького Металурга, Шахтаря, Маріуполя, Зорі, Говерли та Металіста Олексій Полянський.

Копенгаген (Копенгаген, Данія) VS Полісся (Житомир, Україна)

🏟 Матч буде зіграно на стадіоні «Паркен» у данському місті Копенгаген

📆⏰Гра пройде у середу, 29 липня. Стартовий свисток пролунає о 20:00 за київським часом

📺 Наживо зустріч покаже медіасервіс MEGOGO. Переглянути поєдинок можна буде на ОТТ-платформі в межах передплати «Спорт» та у складі всіх «MEGOPACK». Трансляція також буде доступна на одному з каналів «MEGOGO Футбол» та у підрозділі «Футбол» в розділі «Спорт»

«Я б грав на контратаках. Заманив би суперника»

Полянський, висловлюючись про перспективи Полісся, згадав, що у першому матчі «вовки» врятували нічию лише на 88-й хвилині силами уродженця Авдіївки Олександра Філіппова, який вийшов на заміну, тому він впевнений, що на українську команду очікує серйозне випробування.

Полянський: «Ну, Поліссю буде важко (посміхається, – прим. «УФ»). Якщо мій земеля забиває на останніх хвилинах, то ви самі розумієте рівень українського футболу. Не хочу нікого обсерати, але маємо те, що маємо».

Експерт відверто заявив, що у нинішньому складі Полісся йому не вистачає фундаментальних імен.

Полянський: «Хто тренує Полісся? Ротань. Хто в нього у колективі? Сергій Кравченко, Олексій Антонов й Серьога Симоненко. Хто в них спортивний директор? Слава Шевчук. Ті, хто грають, я навіть не знаю, як вам це сказати… Мені здається, нігтя на мізинчику ще не заслужили».

Олексій Полянський. Фото: УАФ

При цьому Полянський все ж знайшов, за що можна похвалити Полісся після першої зустрічі з Копенгагеном.

Полянський: «Я згоден, вони не здалися. Це добре. Правильно їм Олександр Усик сказав після гри, що головне – це вірити у себе. Не помиляється лише дурень. Проте треба робити це впевнено».

Колишній футболіст акцентував на моментах, які йому не сподобалися у діях житомирян у стартовій грі.

Полянський: «Треба забивати те, що є. Ну, і другий пропущений м’яч нашою командою для мене дурненький, бо люди боялися йти у відбір. Їх багато, але діють неефективно».

Полянський також відзначив, що на цій стадії Поліссю дійсно дістався дуже потужний суперник. Переможець їхньої пари вийде на сильнішого у дуелі Дебрецен – Пюнік.

Полянський: «Копенгаген – це історія та емблема. Ніхера собі команда! Колись грали у Лізі чемпіонів. Поліссю на даному етапі дістався найсильніший суперник, мені здається. Якщо подивитися далі сітку, то там клоунада, як на мене, взагалі незрозумілі команди».

Фахівець дав кілька порад Поліссю, які, на його думку, можуть допомогти житомирянам сподіватися на позитивний результат.

Полянський: «Я б грав на контратаках. Заманив би суперника. Бо вдома Копенгаген дуже сильно грає. Знаю Петровича й думаю, що він не безглузда людина. Він грав у відповідальній зоні й має знати стратегію та використати її».

Експерт вірить у тренерський хист Ротаня й у те, що він належним чином підготує свою команду.

Полянський: «Він не такий, як Усик, щоб одразу йти в атаку. Треба трохи зачекати, а потім бахнути (посміхається,прим «УФ»). Усику треба повчитися у Ротаня, а Ротаню – в Усика. Думаю, Русик може направити, він сам у цій темі, грав у фіналі Ліги Європи».

Коефіцієнти букмекерів на матч Копенгаген – Полісся

Аналітики букмекерських контор України фаворитом гри-відповіді з великою перевагою за коефіцієнтами бачать данський клуб.

  • Перемога Копенгагена – 1.81
  • Нічия – 3.84
  • Перемога Полісся – 4.10

Щодо загального протистояння, то фаворитом букмекери України також вважають Копенгаген, хоча й зі значно меншим відривом.

Полісся – Копенгаген. Фото: Полісся

Прохід до третього раунду відбору Ліги конференцій

  • Копенгаген – 1.33
  • Полісся – 2.83

Прогноз на матч Копенгаген – Полісся від Полянського

Наш експерт вважає, що Полісся може претендувати на перемогу й, відповідно, прохід далі, але за певних умов.

Прогноз на гру від Полянського: «Якщо Полісся зможе правильно побудувати гру на контратаках, то виграє, а якщо ні – потрапить у капкан. Тому якщо Полісся заб’є один, супернику потрібно буде розкриватися. Потім можна зловити й на другий м’яч. Однак, знову ж таки, не треба сидіти у своїй штрафній».

Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри