«Сьогодні підписали контракт і приступили до роботи»: Климовський дав перше інтерв’ю на посаді тренера Кременя

Переглядів 3969
Павло Клименко Павло Клименко
4 голоси
«Сьогодні підписали контракт і приступили до роботи»: Климовський дав перше інтерв’ю на посаді тренера Кременя
Ігор Климовський, фото: ФК Нива Тернопіль
Відомий український фахівець Ігор Климовський в ексклюзивному інтерв’ю для «УФ» розповів про своє призначення на посаду головного тренера Кременя.

Декілька днів тому у матчі 9-го туру Першої ліги Кремінь програв вдома ФКС Маріуполь з рахунком 0:3. Після гри Роман Локтіонов, з чиїм іменем пов’язані скромні, проте вагомі успіхи клубу – вихід у Чемпіонський раунд минулого сезону ‒ подав у відставку з поста головного тренера кременчуцької команди.

Новим наставником Кременя став Ігор Климовський. В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» 51-річний український фахівець прокоментував своє призначення.

«Сьогодні офіційно став головним тренером Кременя»

– Ігоре Петровичу, ви вже офіційно прийняли Кремінь?

– Так, сьогодні підписали контракт на півтора року і вже приступили до роботи.

– Розкажіть, хто входить у тренерський штаб?

– Залишилися тренер воротарів Сергій Карпов, а також помічник тренера Дмитро Назаренко. Я прийшов у Кремінь з Русланом Геннадійовичем Уманцем (як і передбачалося в іншому нашому інтерв’ю, ‒ прим. «УФ»).

«У цьому сезоні потрібно спробувати вийти в топ-5»

– Які завдання поставило керівництво клубу?

– У цьому сезоні потрібно спробувати вийти в топ-5. Поки що стоїть таке завдання, а наскільки воно здійсненне, все це залежить від нас.

– Чи є в планах підсилитися вільними агентами?

– Ми переглядаємо, хто є вільний агент, але наразі нікого не можемо знайти [для підсилення команди Кремінь]. Сьогодні під'їхав воротар, якого ми переглядаємо, більше нікого немає.

– На які позиції шукаєте футболістів?

– Зараз хотілося би підсилитися хоча би по одному гравцю на кожну позицію.

«Рівень Першої ліги став вищим»

– Що можете сказати щодо рівня Першої ліги цього сезону, якщо порівнювати з минулим сезоном або ж тим часом, коли ви очолювали тернопільську Ниву?

– Рівень став вищим. Я не знаю чому так сталося, але команди порівняно з минулим сезоном стали сильнішими.  Наприклад, ФСК Маріуполь змінився, цього року вони мають гарний вигляд.

– До речі, чи правда, що зовсім нещодавно на вас виходила тернопільська Нива?

– Ні, це неправда.

X