«В останні два місяці вже розумів, що залишу Металіст 1925»: Шершень відкрив причину відходу з харківського клубу

Переглядів 1722
Андрій Каплун Андрій Каплун
5 голосів
«В останні два місяці вже розумів, що залишу Металіст 1925»: Шершень відкрив причину відходу з харківського клубу
Михайло Шершень. Фото: Металіст 1925
Захисник Михайло Шершень, який протягом останніх чотирьох років був основним гравцем Металіста 1925, ексклюзивно для «УФ» прокоментував припинення співпраці з харківським клубом.

Металіст 1925 у сьогодні, 15 червня, офіційно оголосив про припинення співпраці з 28-річним захисником Михайлом Шершнем. Гравець перейшов до харківського клубу влітку 2019 року та став одним із основних виконавців команди, з якою піднявся з Першої ліги до УПЛ за підсумками сезону 2020/21.

Михайло був одним із лідерів і талісманів Металіста 1925, який зміг закріпитися в вищому українському дивізіоні. В минулому сезоні Михайло зіграв 13 матчів та забив один гол, але на початку квітня раптово перестав потрапляти спочатку до складу команди Едмара та Олега Голодюка, а згодом і до заявки на матчі УПЛ.

Шершень відверто розказав про припинення співпраці з Металістом 1925 в інтерв'ю сайту «Український футбол».

«Не було сенсу ставити мене до складу після ухвали рішення про непродовження контракту»

– Розкажіть, будь ласка, чому ви пішли з Металіста 1925?

– У мене закінчився контракт із клубом. Керівництво Металіста 1925 прийняло рішення не пропонувати мені продовжити угоду, тому я залишив команду.

– Ви були основним гравцем Металіста 1925 протягом більшої частини минулого сезону, але з початку квітня раптом перестали потрапляти спочатку до складу, а потім взагалі до заявки на матчі. Що трапилося?

– Вплинуло те, що керівництво вирішило не продовжувати співпрацю, тому, напевно, і не було сенсу мене ставити до складу. Жодних травм у мене не було, зі здоров'ям все було добре.

«Усі були шоковані зміною тренера»

– Керівництво могло попросити Едмара та Голодюка більше не ставити вас до складу після ухваленого рішення?

– Я цього не знаю, це треба питати у тренерів. Але гадаю, що, мабуть, десь так воно й було.

– Ви брали участь у тренувальному процесі Металіста 1925 протягом останніх двох місяців?

– Тренувався з основною командою весь час, але в останні півмісяця вже займався з юнацькою командою U-19.

– Як у команді сприйняли звільнення Валерія Кривенцова з посади головного тренера Металіста 1925 та призначення Едмара та Олега Голодюка у жовтні?

– Усі були шоковані зміною тренера. Ніхто не розумів, що сталося. Але це футбольне життя. Усі продовжували тренуватися з повною викладкою та виконували завдання, які ставив новий тренерський штаб.

«Металіст 1925 мав займати більш високі місця»

– Як оцінюєте минулий сезон для Металіста 1925 та особисто для вас?

– Вважаю, що Металіст 1925 мав займати більш високі місця, а не боротися в останньому турі за непотрапляння в перехідні матчі. Особисто я не дуже задоволений своїм сезоном. Але треба з цим впоратися та пройти якнайшвидше цей період.

– Які варіанти продовження кар'єри розглядаєте?

– В останні два місяці я вже розумів, що покидаю клуб. Сподіваюся, що скоро знайду нову команду. Перемовини ведуться, але поки що не можу назвати, з якими саме клубами.