Як Поворознюк образився на Поворознюка: Трендець в коментарі «УФ» розставив усі крапки над «ї» щодо слів Папи

Переглядів 12554
Антон Терехов Антон Терехов
4 голоси
Як Поворознюк образився на Поворознюка: Трендець в коментарі «УФ» розставив усі крапки над «ї» щодо слів Папи
Дмитро і Олександр Поворознюки, колаж: «Український футбол»
В ексклюзивному коментарі для «УФ» Дмитро Поворознюк відповів на претензії президента Інгульця Олександра Поворознюка щодо матеріалу блогера.

Наш сайт випадково засвітив конфлікт між відомими однофамільцями вітчизняного футболу. Президент ФК Інгулець в сьогоднішньому інтерв'ю сайту «Український футбол» висловив невдоволення матеріалом автора блогу Трендець Дмитра Поворознюка. 

«Він мене обдурив, – розповів Олександр Поворознюк – Він просто взяв та хайпанув на одному моменті. Приїхав до мене брати інтерв'ю, і каже: «Мене тут при виїзді з Олександрії зупиняють «гаішники», я їм показую паспорт, де моє прізвище Поворознюк, говорю, що я їду до Олександра Григоровича, і мене з мигалками провели прямо до вас на стадіон». Тільки я мигалок тих не бачив». 

Розповів президент Інгульця і про те, як вимагав вибачень від однофамільця:

«Дзвоню до Діми, кажу: «Діма, ти шо чудиш, ти збрехав, а на тому всьому твоєму хайпі всі розкидають цю інформацію. Вибачся публічно, поясни, що цього не було. Нах*й ти про мене ця х*йню пишеш?». Він кинув слухавку і більше трубку від мене не бере».

Олександр Поворознюк також зазначив, що хотів домогтися вибачень навіть через президента Вереса Івана Надєїна, але не вийшло. 

Ми розпитали про цю ситуацію у самого Дмитра Поворознюка. 

Ексклюзивно для сайту «Український футбол» блогер Дмитро Поворознюк прокоментував ситуацію. 

– Дмитре, Олександр Поворознюк сказав, що історія з поліцією, мигалками та тим, що вас через прізвище проводили на стадіон – неправда. Як було насправді? 

– Це був жарт на початку випуску. 

– Президент Інгульця вимагав від вас, щоб ви вибачилися за це? 

– Я з ним не спілкувався про це. 

– Олександр Григорович нібито ображений на вас. Дмитре, для вас не буде проблемою вибачитися перед ним? 

– Ні, не буде.