«Є розмови з відомими гравцями, та не хочеться розкривати карти»: Скидан – про Другу лігу й посилення Звягеля

Переглядів 13388
Павло Клименко Павло Клименко
3 голоси
«Є розмови з відомими гравцями, та не хочеться розкривати карти»: Скидан – про Другу лігу й посилення Звягеля
Руслан Скидан. Фото: Google
В ексклюзивному інтерв’ю «УФ» земляки головнокомандувача Залужного розповіли про дебют ПФК Звягель у Другій лізі та подальші плани.

Чергова публікація нашої рубрики «Як живеш, командо?». Головний тренер ПФК Звягель Руслан Скидан підвів підсумки першої частини сезону своєї команди у Другій лізі, розповів про плани на зимову перерву та зміни у колективі.

Команда із Звягеля цього року дебютувала у Другій лізі. Колектив Руслана Скидана після першої частини сезону займає п’яте місце в турнірній таблиці. В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» головний тренер ПФК Звягель поділився враженнями від першої частини сезону-2022/2023.

«Уже є домовленості з потенційними новачками»

– Руслане Миколайовичу, проаналізуйте виступи Звягеля у дебютному сезоні у Другій лізі?

– Аналіз я вже робив: у нас краще виходили домашні матчі у рідних стінах. Ми поступилися вдома лише лідеру – Ниві (Бузова). Взагалі було цікаво грати у Другій лізі, тут зовсім інша атмосфера, інший підхід до справи, підготовка до матчів зовсім інша. Мені і хлопцям все сподобалося.

– Які плани команди на зимову перерву?

– Ми плануємо, але на все впливає важка ситуація в країні. Команда повинна зібратися 20 лютого. Перші збори проведемо у місті, другі збори – будемо десь їхати, скоріше за все, це буде захід країни.

– Зміни у Звягеля будуть?

– У нас вже є домовленості з деякими гравцями, але поки що предметно казати нема про що. Нас залишили три футболісти. Оренда закінчилася у півзахисника Максима Переходька, а також пішли із Звягеля нападник Олексій Михалюк та воротар Антон Панкевич.

«Із фінансуванням клубу все добре – все, як обіцяв нардеп Костюк»

– До речі, як справи з фінансуванням клубу, чи були затримки по зарплатні?

– У нас з цим все добре. У першій половині сезону все, що обіцяв наш президент клубу, народний депутат України Дмитро Костюк, а також члени ради правління та клубні інвестори, все було виконано. Не було ніяких затримок по зарплатні та преміальним, все, що обіцяли – все було вчасно отримано. У наш час – це зараз головне і ми вдячні за це курівництву клубу.

ФК Звягель не стоїть на місці, ми розвиваємося. У нас є дитяча школа, ми хочемо, щоб U19 грала у чемпіонаті України. Цим питанням займається також директор спортивного клубу Микола Іванович Гаврилюк.

Є деякі питання по базі, але зараз така ситуація в країні, що всі розуміють. Хочеться подякувати президенту клубу Дмитру Костюку, який настояв, щоб у місті була команда Другої ліги.

«Багато хлопців пішли на війну, навіть з нашої команди»

– Вихованцями міста є відомі українські футболісти – Андрій та Віктор Блізніченки, Олексій Кащук, Артем Челядін. Не було розмов, що хтось із них може повернутися у рідне місто і стати гравцем Звягеля?

– На днях приїзжав Віктор Блізніченко, який зараз виступає за Інгулець, був у мене в гостях. Всі ці хлопці – наші вихованці, всі вони грають у командах УПЛ та за кордоном, тому поки що таких розмов немає.

Є деякі розмови з іншими відомими гравцями, але поки що не хочеться розкривати карти.

– І таке ще питання. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний також ваш земляк. Чи часом не знайомі з ним?

– Ні, особисто не знайомий з ним, але дуже поважаємо  та пишаємося ним. У нас легендарна є 30-а бригада, багато хлопців пішли на війну, навіть з нашої команди. На жаль, є загиблі.

Додам, що хлопці на передовій дивляться наші матчі, у них є інтернет, вони пишуть нам.