Динамо в овертаймі здобуло вольову перемогу над Штурмом: у раунді плей-офф кияни зіграють з Бенфікою Яремчука

Переглядів 360
Андрій Піскун Андрій Піскун
Нервова гра у Граці принесла Динамо перемогу над Штурмом (2:1 д.ч.). До групового етапу Ліги чемпіонів киянам залишилось зробити лише крок.

На «Меркур Арені» у Граці відбувся матч-відповідь між Динамо та Штурмом. Нагадаємо, що у першій зустрічі кияни перемогли – 1:0.

Штурм: Зібенхандль, Газібегович, Аффенґрубер, Вютріх, Данте, Станкович, Хірлендер, Прасс, Хорват, Саркарія, Хейлунн.

Динамо: Бущан, Дубінчак, Сирота, Забарний, Кендзера, Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, Буяльський, Бесєдін, Циганков.

Відзначимо, що до складу киян повернувся Віктор Циганков, який перший матч між командами пропустив через пошкодження. Натомість, герой двох попередніх поєдинків Олександр Караваєв почав гру у запасі, з’явившись на полі у другому таймі.

Перший тривожний дзвіночок для Динамо пролунав на 16-й хвилині, коли Сирота віддав невдалу передачу Бущану і м’яч ледве не закотився у ворота – голкіпер киян виручив.

І все ж таки кияни пропустили. На 27-й хвилині Бесєдін віддав невдалу передачу, м’яч перехопили австрійці і Гейлунн відкрив рахунок.

У другому таймі була рівна гра з рваним темпом. Уже в доданий арбітром час Гармаш міг принести Динамо нічию, але після подачі кутового головою поцілив у штангу.

Однак на початку першого екстра-тайму кияни все ж таки зрівняли рахунок. Циганков віддав шикарну передачу на Вічаренко і юний захисник не залишив шансів голкіперу Штурма. Відзначимо, що це дебютний гол Вівчаренка у першій команді Динамо.

Через десять хвилин Штурм залишився у меншості, арбітр вилучив за грубу гру Закарію. У другому екстра-таймі Циганков з передачі Ваната приніс Динамо перемогу с рахунком 2:1.

У раунді плей-офф Ліги чемпіонів Динамо зустрінеться з Бенфікою, яка за сумою двох матчів пройшла Мітьюлланд (4:1, 3:1).