Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна скоро обійде Росію після перемог Динамо та Зорі, але цього замало

Переглядів 519
Андрій Піскун Андрій Піскун
1 голос
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна скоро обійде Росію після перемог Динамо та Зорі, але цього замало
Попов, Кендзера, Караваєв. Фото: ФК Динамо
Дві українські команди у мід-уїк провели свої матчі у єврокубках. Київське Динамо та луганська Зоря здобули максимальну кількість очок у цих іграх.

Динамо мінімально обіграло Штурм (1:0) у третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. З таким же рахунком Зоря здолала Університатю у відборі Ліги конференцій. Таким чином, Динамо та Зоря збагатили скарбничку України у таблиці коефіцієнтів УЄФА на два бали.

У п'ятирічному рейтингу Україна посідає 14-те місце, маючи у своєму активі 25,500 балів, і наблизилася до росії, клуби якої дискваліфіковані у єврокубках.

Щоб мати шанс виставити чемпіона країни безпосередньо до групового раунду Ліги чемпіонів 2024/25, Україні потрібно посісти 11-е місце за підсумками сезону у п'ятирічному рейтингу.

Зазначимо, що Норвегія зберегла за собою 13-ту сходинка, але розрив невеликий – всього лише 0.375 балів. Складніша ситуація із Сербією, яка займає зараз 11-те місце та випереджає нас на  2.500 балів. 

Додамо, що вже точно три українські команди (Шахтар, Динамо та Дніпро-1) виступлять на груповому етапі єврокубків. Одну команду із пяти ми втратили – Ворскла вилетіла із Ліги конференцій, поступившись у кваліфікації АІКу (3:2, 0:2 д.ч.). Є шанс пробитися у груповий етап ЛК у Зорі, яка здолала Університатю у першому матчі – 1:0.

X