«Думаєш, що готовий – і нічого не відіб’єш»: кіпер Буковини висловився щодо потенційної серії пенальті у Кубку
Голкіпер Буковини Герман Пеньков поділився очікуваннями від матчу 1/8 фіналу Кубка України проти тернопільської Ниви.
«У цілому настрій позитивний. Ми демонструємо хороші результати, тож готуємося й налаштовуємося на гру з оптимізмом. Вона буде непростою. У тому матчі, який відбувся на початку жовтня, «Нива» в кінці гри додала, тож напруга трималася до останніх хвилин. Ми зробили правильні висновки з тієї зустрічі.
Особисто для мене кубкові матчі від поєдинків чемпіонату нічим особливим не відрізняються. Ми налаштовуємося на кожну гру й працюємо однаково старанно, незалежно від турніру.».
Пеньков висловився щодо потенційної серії пенальті:
«Було звичайне передігрове заняття, а наприкінці тренер дав нам попрактикувати серію пенальті. Хлопці пробивали з одинадцятиметрової позначки, трошки емоційно розвантажилися. Все було на позитиві.
Тут складно щось наперед сказати. Можеш думати, що готовий - і нічого не відіб’єш. А можеш вважати, що не готовий - і парируєш всі удари. Це вже як піде по грі».
Голкіпер поділився думками щодо важливості присутності вболівальників:
«Ми завжди дуже вдячні нашим вболівальникам. Вони створюють чудову атмосферу та надихають нас на позитивні результати, тому ми їх завжди чекаємо на трибунах. Хочеться, щоб на кожну гру приходило ще більше людей. Наші вболівальники створюють неповторну атмосферу, за що ми їм дуже вдячні. Це додає нам енергії, сил та мотивації!», – підсумував Пеньков у інтерв'ю пресслужбі клубу.
- Буковина проведе матч проти тернопільської Ниви вже сьогодні, 28 жовтня. Стартовий свисток пролунає о 14:30.
- Команда з Чернівців перемагає вже у 13 матчах у всіх турнірах. Підопічні Сергія Шищенка відірвалися на чотири очки на чолі турнірної таблиці Першої ліги.