«Мессі та Роналду теж не забивають»: в Поліссі прокоментували нереалізований пенальті Будківського

Переглядів 399
Пилип Будківський. Фото: Полісся
Представник Полісся Олександр Назаренко прокоментував підсумок програшного матчу житомирської команди в рамках півфіналу Кубку України. Також півзахисник висловився стосовно незабитого одинадцятиметрового від Пилипа Будківського.

Полісся програло Ворсклі в півфінальному матчі Кубку України (0:1). Півзахисник «вовків» Олександр Назаренко прокоментував результат цієї зустрічі.

«Дуже сумно і всередині розпач. Ми підвели наших вболівальників і нам дуже сумно через це. Важка дуже гра. Перший тайм грали добре, але наприкінці тайму пропустили. В другому таймі вже почали поспішати, хотіли забити, зрівняти і думки про це нам трохи заважали».

Також 24-річний футболіст житомирської команди висловився про нереалізований пенальті від Пилипа Будківського:

«Пилип дуже засмучений, але Мессі та Роналду теж, буває, не забивають. Це футбол і так іноді буває. Це футбол і дуже сумно, але час вже не повернеш», – сказав Назаренко в інтерв’ю клубній прес-службі Полісся.

• Криза Полісся триває. Житомирська команда в цьому році на офіційному рівні не виграє вже шість матчів поспіль (нічия та п’ять поразок).
  • У фіналі ворскляни зустрінуться з донецьким Шахтарем, який впевнено виграв у Чорноморця (4:1). Цей матч відбудеться 15 травня.
  • У фіналі Кубку України Шахтар і Ворскла зіграють вперше з 2009 року, коли тріумфували полтавці.
  • Також Ворскла зіграє в фінальному поєдинку КУ вперше з 2020 року, коли вона зустрічалася в головному матчі з Динамо і програла.