Страшна травма Назаренка, серія пенальті і вирішальний сейв Бойка: Полісся вибило Дніпро-1 з Кубку України

Переглядів 669
Полісся – Дніпро-1. Фото: Дніпро-1
Житомирське Полісся на своєму полі зіграло матч 1/8 фіналу Кубку України проти Дніпра-1. Поєдинок закінчився перемогою команди Юрія Калитвинцева у серії пенальті.

У середу, 27 вересня, Полісся прийняло Дніпро-1 у поєдинку за вихід до чвертьфіналу Кубку України на стадіоні «Центральний» у Житомирі. Господарі здобули перемогу у серії пенальті.

Протягом більшої частини матчу команди не могли забити до того, як м'яч у ворота житомирців не переправив Володимир Адамюк на 77-й хвилині гри після гольової передачі Олександра Сватка під час розіграшу кутового.

Однак вже на 91-й хвилині Богдан Кушніренко зумів зрівняти рахунок після асисту Микити Кравченко, чим врятував свою команду від поразки та вильоту з турніру.

У другому екстратаймі вінгер Полісся Олександр Назаренка отримав важку травму коліна, через що житомиряни були змушені закінчувати гру в меншості.

Відео травми Назаренка

Все вирішилося у серії пенальті, де із рахунком 5:4 сильнішими виявилися підопічні Юрія Калитвинцева. Вирішальним став сейв Дениса Бойко після удару Гуцуляка.

Раніше ці команди зустрічалися у грі української Прем'єр-ліги, коли дніпряни переграли суперника із рахунком 2:1.

Кубок України. 1/8 фіналу.

Полісся – Дніпро-1 – 1:1, пен. 5:4

Голи: Богдан Кушніренко (90+1') – Володимир Адамюк (77')

• Базовою датою проведення матчів чвертьфіналу є перше листопада. Туди, окрім Дніпра-1 вже вийшли Олександрія, Вікторія та Шахтар.
  • В турнірній таблиці УПЛ Полісся йде у зоні єврокубків на четвертому місці, маючи 15 очок після восьми турів.
  • Дніпряни йдуть на дев'ятій сходинці, набравши за шість зустрічей дев'ять балів.