«Якщо Чеснакову цей приз не вручать, то це буде дуже несправедливо»: Павлов звернувся до Ворскли і Жеваго

Переглядів 1182
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
4 голоси
«Якщо Чеснакову цей приз не вручать, то це буде дуже несправедливо»: Павлов звернувся до Ворскли і Жеваго
Володимир Чеснаков. Фото: ФК Ворскла
Колишній головний тренер Ворскли Микола Павлов згадав переможний фінал Кубка України проти Шахтаря у 2009 році, звернувшись до Почесного президента клубу Костянтина Жеваго.

Захисник Володимир Чеснаков – єдиний футболіст нинішнього складу Ворскли, який застав часи, коли команду очолював Микола Павлов і вона брала Кубок України 2009 року.

Павлов дав ексклюзивне інтерв'ю для сайту «Український футбол», в якому згадав, що усім гравцям тієї переможної команди виплачували преміальні після відходу з клубу.

«За моєю ініціативою, ми ухвалили рішення, яке внесли до статуту клубу: усім футболістам Ворскли – володарям Кубка, які закінчували кар'єру в Полтаві, дарували по машині Мерседес або, за бажанням, виплачували її вартість. Це 25 тисяч доларів.

Сачку, Величку, Єсіну вручили по конверту, коли вони закінчували грати. По-моєму, навіть легіонерам виплатили, коли вони їхали з Ворскли».

І в цьому контексті спеціаліст згадав про Чеснакова, звернувшись до Почесного президента Ворскли Костянтина Жеваго.

«Скоро закінчуватиме кар'єру Володя Чеснаков. Він єдиний гравець, який залишився у Ворсклі з моїх часів, і точно заслужив на цей приз. Якщо йому цей приз не вручать, то це буде дуже несправедливо і негарно.

Хоч Костянтин Валентинович зараз не в Україні, але, думаю, йому треба про це нагадати через ЗМІ. Таких порядних людей і футболістів, як Чеснаков, я у своїй тренерській кар'єрі зустрічав дуже мало», – сказав Павлов.

  • Нагадаємо, що у середу, 15 травня, Ворскла зіграє у фіналі Кубка України проти Шахтаря. Матч розпочнеться о 19:00.
  • Павлов очолював полтавчан з 2007-го по 2012 рр., вигравши з клубом той самий Кубок країни-2009.
  • Чеснаков виступає у складі Ворскли з 2007 року і провів за цей час 416 матчів: 17 голів та 10 асистів.
  • Контракт 36-річного захисника з клубом розрахований до 30 червня 2024-го.
  • Жеваго нині знаходиться за кордоном. В Україні його оголосили у розшук, звинувачуючи у розтраті 113 мільйонів доларів. Суд у Франції відмовив в екстрадиції бізнесмена.