«Буде вести основний тренувальний процес»: Циганик розкрив завдання Єзерського та Степаненка у збірній України
Відомий спортивний коментатор та журналіст Ігор Циганик прокоментував рішення включити Тараса Степаненка та Володимира Єзерського до тренерського штабу збірної України, яка перебуває під керівництвом Андреа Мальдери.
«Пан Єзерський має відповідати за тих гравців, які виступають у внутрішньому чемпіонаті. Він повинен буде консультуватися з різними тренерами і заводити в збірну гравців, які заслуговують на виклик. Плюс, я так розумію, він буде вести основний тренувальний процес, який буде вимагати Мальдера», – пояснив Циганик на власному ютуб-каналі.
За його словами, Степаненко може стати важливою фігурою у створенні правильної атмосфери всередині команди, незважаючи на відсутність у нього повноцінного тренерського досвіду на даний момент.
«Це фігура, яка може стати лідером роздягальні».
- Збірна України найближчим часом проведе товариські матчі проти Польщі та Данії – 31 травня та 7 червня відповідно.
- 22 квітня Сергій Ребров залишив посаду головного тренера національної команди. Це сталося приблизно через місяць після того, як Україна не зуміла вийти у фінальну частину чемпіонату світу-2026.