«Це була не найкраща гра»: захисник збірної України дав оцінку матчу відбору Євро-2024 з боснійцями

Переглядів 256
Захисник Шахтаря та збірної України Юхим Конопля проаналізував гру команди Сергія Реброва у півфіналі плей-офф Євро-2024 проти Боснії і Герцеговини (2:1).

Збірна України на виїзді перемогла Боснію і Герцеговину (2:1) у півфінальному поєдинку плей-оф Євро-2024.

Конопля в інтерв'ю YouTube-каналу «ВЗБІРНА» проаналізував гру нашої команди у Зениці.

«Це був один з найважчих матчів. Якщо в Іспанії газон був майже бездоганний, то покриття в Боснії було не дуже гарної якості. Також воно було сухе. Його не поливали, я думаю, спеціально, адже для них так комфортніше».

Після пропущеного голу команда не опустила руки та продовжила грати далі.

«Пропущений мʼяч тиснув на нас. Але я до останнього вірив  що ми зможемо переламати гру. Якщо не в основний час, так в додатковий точно. В роздягальні ще раз все проаналізували, що це була наша не найкраща гра.

Гол безглуздий, ми на це не очікували. Почали грати так, як мали грати з першої хвилини. Останні 20-25 хвилин ми показали більш схожу на нашу гру. Але все одно ми повинні покращувати свою гру», – додав Конопля.

• 26 березня Україна посперечається за путівку на Євро-2024 з Ісландією. Матч відбудеться у Вроцлаві (Польща).
  • Якщо команда Реброва зможе пробитися на чемпіонат Європи, то потрапить у групу з Бельгією, Словаччиною та Румунією.