Чи потрібні збірній України Степаненко, Сидорчук та Ярмоленко: легенда Динамо – про плани Реброва на ветеранів

Переглядів 7175
Артем Жилінський Артем Жилінський
3 голоси
Чи потрібні збірній України Степаненко, Сидорчук та Ярмоленко: легенда Динамо – про плани Реброва на ветеранів
Андрій Ярмоленко. Фото: УАФ
Колишній головний тренер Динамо та збірної України Леонід Буряк висловився щодо планів Сергія Реброва на ветеранів національної команди під час Євро-2024.

На думку Леоніда Буряка, головний тренер збірної України Сергій Ребров буде розраховувати на досвідчених футболістів. Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко та Сергій Сидорчук мають певні якості, які зможуть доповнити молодь.

«Я думаю, Ребров на них розраховує. Можливо, не на всі 90 хвилин, але вони можуть допомогти нашій команді. Це досвідчені, кваліфіковані футболісти і вони заслужили на свій шанс. Сплав досвіду і молодості – це добре.

Наші ветерани можуть заспокоїти молодь і допомогти їм перебудуватися з чемпіонату України на матчі вищого рівня», – заявив Буряк для сайту «Український футбол».

  • До початку ЧЄ-2024 збірна України проведе три контрольні матчі. Окрім команди Німеччини (3 червня), синьо-жовті також зіграють проти команд Польщі (6 червня) та Молдови (11 червня).
  • Чемпіонат Європи 2024-го року відбудеться на полях Німеччини з 14 червня по 14 липня.
  • Збірна України потрапила до групи Е, де окрім підопічних Сергія Реброва будуть грати команди Бельгії, Румунії та Словаччини.