«Ці двоє гравців під питанням»: Ротань повідомив про серйозні втрати молодіжної збірної України напередодні старту Євро-2023

Переглядів 889
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
2 голоси
«Ці двоє гравців під питанням»: Ротань повідомив про серйозні втрати молодіжної збірної України напередодні старту Євро-2023
Руслан Ротань. Фото: УАФ
Головний тренер збірної України (U-21) Руслан Ротань поділився останніми новинами з табору молодіжки напередодні стартового матчу на Євро-2023 проти Румунії.

Молодіжна збірна України (U-21) під керівництвом Руслана Ротаня стартує на груповій стадії чемпіонату Європи проти однолітків з Хорватії, що відбудеться в Бухаресті в середу, 21 червня, і розпочнеться о 19:00 за Києвом.

Сьогодні до табору молодіжки прибули четверо футболістів національної збірної України – Михайло Мудрик, Владислав Ванат, Анатолій Трубін і Георгій Судаков.

Ротань напередодні матчу з хорватами повідомив, що Мудрик та Ванат мають проблеми зі здоров'ям, через які не зіграють.

«Що стосується Михайла Мудрика, то ми маємо певні проблем з його здоров'ям. Трохи є перенавантаження. Для молодого гравця травма, яка стосується м'язів... Зараз наші лікарі з фізіотерапевтами чаклують, щоб поставити Михайла на ноги. Дай боже, щоб у наступних матчах Михайло з'явився на полі».

Наставник молодіжки розповів, що травма не дозволить зіграти на Євро хавбеку Миколі Михайленку. Замість нього довикликали центрбека Чорноморця Володимира Салюка.

«Є певні проблеми у Ваната, які пов’язані з перевантаженням. Ці два гравці під питанням. Також важку травму отримав Михайленко, яка не дасть змогу йому зіграти на Євро-2023», – сказав Ротань на передматчевій пресконференції.

Календар молодіжної збірної України на груповій стадії Євро-2023:

  • 21 червня. Україна – Хорватія;
  • 24 червня. Румунія – Україна;
  • 27 червня. Іспанія – Україна.