«Дуже важливо мати в команді такого гравця»: екстренер Дніпра назвав героя жовтневих матчів збірної України

Переглядів 2360
Георгій Судаков. Фото: УАФ
Екстренер Дніпра Дмитро Михайленко поділився думками стосовно гри півзахисника Георгія Судакова у матчах відбору до чемпіонату Європи 2024 року.

Збірна України провела два матчі відбору до Євро-2024 у жовтні: проти Північної Македонії (2:0) та Мальти (3:1).

В обох цих зустрічах в стартовому складі команди Сергія Реброва виходив півзахисник Шахтаря Георгій Судаков, а проти Північної Македонії він навіть відзначився переможним голом.

Колишній головний тренер Дніпра та ексгравець збірної України Дмитро Михайленко поділився враженнями від гри хавбека донеччан у цих матчах.

«Дуже хороший рівень показує Жора Судаков. Він дуже-дуже важливий для збірної – своїм рухом, енергією, яку він дає команді. Він завжди в русі, завжди намагається загострювати.

Дуже важливо мати в команді такого гравця, який 90 хвилин рухається та ставить суперникам важкі питання для розв’язання», – сказав Михайленко для телеграм-каналу УПЛ ТБ.

• Нагадаємо, що підсумками жовтневих матчів збірна України піднялася на другу сходинку у групі С кваліфікації до Євро-2023, маючи вже 13 очок.
  • 20 листопада підопічні Реброва зустрінуться з Італією.
  • Михайленко має на своєму рахунку 23 матчі за національну збірну, в яких він забив два голи в період з 1993-го по 2000 роки.
  • Судаков вже встиг провести 11 поєдинків за головну команду країни та забити один м'яч.