Експериментальна збірна України обіграла Грузію: ексзвязка друзів з Шахтаря принесла Реброву тріумф

Переглядів 66
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Михайло Мудрик приймає привітання після голу. Фото: УАФ
Національна збірна України у поєдинку третього туру Ліги націй перемогла команду Грузії (1:0) і продовжила позитивну статистику у зустрічах з Сакартвело.
  • До сьогодні синьо-жовті та Сакартвело зустрічалися між собою в офіційних поєдинках дев’ять разів: Україна здобула шість перемог та три рази матчі закінчувалися мировою.

Чорна смуга подолана. Після двох поспіль поразок на старті Ліги націй, збірна України реваншувалася перед мільйонами своїх фанів, здолавши міцну команду Грузії.

У першому таймі поєдинку в Познані команда Сергія Реброва більше володіла ініціативою і перший момент зуміла матеріалізувати у гол. Після помилки Гіоргі Кочорашвілі, він втратив м’яч та впав на п’яту точку, Мамардашвілі ударом з далекої відстані розстріляв Михайло Мудрик після передачі свого товариша ще з часів спільних виступів за Шахтар Георгія Судакова.

▶️  Відео голу Михайла Мудрика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

По перерві глядачі на трибунах стадіону в Познані голів не побачили, але більшість з них, а це були наші співвітчизники, залишилися задоволеними підсумковими цифрами на табло.

Ліга націй УЄФА 2024/25 рр.

Україна – Грузія – 1:0 (1:0)

Гол: Мудрик, 35.

Нагадаємо, що через травми сьогодні, а також і в матчі проти Чехії, не є помічниками синьо-жовтим одразу кілька їх провідних виконавців:

• Олександр Зінченко,
  • Віталій Миколенко,
  • Віктор Циганков,
  • Андрій Ярмоленко,
  • Тарас Степаненко,
  • Андрій Лунін.

Відзначимо, що в іншому матчі нашої групи команда Чехії перемогла Албанію з рахунком 2:0.