Ісландська преса залишилася незадоволена одним рішенням судді у матчі з Україною: вердикт журналістів щодо гри

Переглядів 7372
Клеман Тюрпен. Фото: УЄФА
Ісландські видання висловились щодо поєдинку їхньої збірної з командою України у фінальному матчі за вихід на чемпіонат Європи-2024 у Німеччині.

У вівторок, 26 березня, збірна України вийшла на Євро-2024, обігравши у фінальному матчі плей-оф за вихід на турнір команду Ісландії (2:1).

Сайт Український футбол промоніторив ісландські видання та наводить їхні думки щодо результату гри.

mbl.is

«Збірна Ісландії не змогла створити шанс зрівняти рахунок на останніх хвилинах, і українці повернулися додому з чесною загальною перемогою.

Але попри значну інтенсивність атак України в другому таймі, Ісландія мала свої шанси на перемогу, і команда не здалася до свистка».

Visir.ir

«Сумний результат у Вроцлаві сьогодні ввечері, особливо з огляду на те, що Ісландія лідирувала. У другому таймі ісландці відстали і довго ганялися за м'ячем.

Мрія про вихід на чемпіонат Європи закінчилася, але наші хлопці були дуже близькі до здійснення своєї мрії та мрії нації».

Також у виданні розкритикували головного арбітра матчу Клемана Тюрпена за одне з його рішень наприкінці поєдинку.

🔥Відео спірного моменту🔥

«Ісландія провела одну атаку в кінцівці і зуміла створити небезпеку воротам України, але французький арбітр Тюрпен чомусь вирішив призначити фол ісландцям замість того, щоб дати свисток на кутовий. Незабаром після цього француз дав свисток, завершивши гру».

• На Євро-2024 збірна України буде у групі Е, де вже значаться Бельгія, Словаччина та Румунія.
  • Фінальна частина турніру пройде в Німеччині, розпочнеться 14 червня та триватиме місяць.