Хто виведе збірну України в якості тренера в наступному матчі? Джерело розкрило прізвище відомого наставника

Переглядів 6309
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
3 голоси
Хто виведе збірну України в якості тренера в наступному матчі? Джерело розкрило прізвище відомого наставника
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Головний тренер збірної України Сергій Ребров має чинний контракт з УАФ до кінця липня, тому в червні має шанс провести ще матчі на чолі синьо-жовтих.

Хто виведе збірну України на наступний матч?

Збірна України може провести ще два матчі під керівництвом Сергія Реброва, навіть якщо найближчим часом у тренерському штабі відбудуться зміни, про це повідомляє 24 канал.

Важливо! Ребров очолює збірну України з літа 2023 року. За цей час він провів 34 матчів біля керма синьо-жовтих: 16 перемог, вісім нічиїх та 10 поразок.

Сергій Ребров. Фото: УАФ

Після невдачі у відборі на ЧС-2026 та поразки від Швеції у плей-оф з рахунком 1:3 головний тренер поки не оголосив про свій відхід. Його контракт розрахований до кінця липня 2026 року, тож формально він може продовжувати роботу ще кілька місяців.

У червні на національну команду чекають два товариські поєдинки, а це останнє вікно перед стартом матчів Ліги націй УЄФА. Якщо Українська асоціація футболу не вирішить достроково розірвати угоду, саме Ребров керуватиме збірною у цих зустрічах.

Крім того, УАФ зобов'язана проводити щонайменше 10 матчів на рік, інакше можливі санкції з боку УЄФА, тому червневі спаринги для збірної фактично є неминучими.

Як збірна України виступила у кваліфікації на чемпіонат світу 2026 року?

За підсумками групового етапу відбору на чемпіонат світу 2026 року команда Сергія Реброва посіла другу сходину, випередивши Ісландію та Азербайджан, однак поступилася першою позицією французам. Цей результат дозволив синьо-жовтим потрапити у плей-оф кваліфікації, де сильнішими у півфіналі виявилися шведи.

Резельтати збірної України у відборі на ЧС-2026

  • Груповий етап. Україна – Франція – 0:2
  • Груповий етап. Україна – Азербайджан – 1:1
  • Груповий етап. Ісландія – Україна – 3:5
  • Груповий етап. Україна – Азербайджан – 2:1
  • Груповий етап. Франція – Україна – 4:0
  • Груповий етап. Україна – Ісландія – 2:0
  • 1/2 фіналу плейоф. Україна – Швеція – 1:3

Що чекає на збірну України далі?

Календар національної збірної України у груповому етапі Ліги націй-2026/2027

25.09.2026

  • Угорщина – Україна (21:45)

28.09.2026

  • Грузія – Україна (19:00)

02.10.2026

  • Україна – Північна Ірландія (21:45)

05.10.2026

  • Україна – Угорщина (21:45)

14.11.2026

  • Північна Ірландія – Україна (21:45)

17.11.2026

  • Україна – Грузія (21:45)
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри