Колишній тренер збірної України вперше розповів, чому команда Фоменка провалила Євро-2016: заява фахівця

Переглядів 2480
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
3 голоси
Колишній тренер збірної України вперше розповів, чому команда Фоменка провалила Євро-2016: заява фахівця
Михайло Фоменко. Фото: УНІАН
Екстренер воротарів збірної України часів керівництва Михайла Фоменко – Юрій Сивуха – поділився спогадами стосовно провалу національної команди на чемпіонаті Європи-2016.

На Євро-2016 збірна України виступала під керівництвом нині вже покійного Михайла Фоменка, і у підсумку не вийшла з групи С, здобувши нуль очок і останнє місце в матчах з Німеччиною, Північною Ірландією та Польщею.

Тренер воротарів тієї команди Юрій Сивуха дав ексклюзивне інтерв'ю для сайту «Український футбол», поділившись думками стосовно того провалу.

«Це дуже довга і важка розмова. Особисто я не сказав би, що збірна провалила той турнір. Суперники, за винятком Німеччини, були рівними. Але, вийшло так, що ми не витримали напруження того моменту. Ключовою була гра з Північною Ірландією.

Хлопці просто недооцінили суперника. Як не переконував їх Фоменко у тому, що гра буде складною і важкою, вони цього не почули. Їхали на матч, думаючи, що швидко заб’ють і на класі обіграють суперника. Але ті билися за м’яч на кожній ділянці поля – важко було нам».

Окрім цього, Сивуха розповів, як Фоменко тоді переживав невдачі національної команди.

«Ви знаєте, як би важко не було, Михайло Іванович завжди умів тримати себе у руках. Що там на душі, по ньому не було видно», – сказав спеціаліст для «УФ».

  • Фоменко очолював збірну України з 2012-го по 2016 рр.: 37 матчів, 24 перемоги, шість нічиїх та сім поразок.
  • Сивуха був відповідальним за підготовку воротарів у штабі Михайла Івановича з 2013-го по 2016 рр.