Молодіжна збірна України зіграє з Італією: команда Ротаня цим спарингом готуватиметься до Євро

Переглядів 137
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Молодіжна збірна України зіграє з Італією: команда Ротаня цим спарингом готуватиметься до Євро
Молодіжна збірна України. Фото: Google
Молодіжна збірна України (U-21), яку тренує Руслан Ротань, почала організовувати підготовку до участі на Євро-2023. Відомо, що в березні українці зіграють з італійцями.

Національна команда України (U-21) в рамках підготовки до молодіжного чемпіонату Європи зіграє товариський матч. Вже зараз представники української збірною планують майбутні збори. 

У рамках підготовки до чемпіонату Європи 2023 року молодіжна збірна України проведе весною тренувальні збори. Вони відбудуться з 20 по 28 березня.

Під час зборів колектив Руслана Ротаня проведе спаринг з молодіжною збірною Італії. Ця зустріч відбудеться 27 березня. Про це повідомляє офіційний сайт УАФ. Час та місце проведення стануть відомі пізніше.

Додамо, що під керівництвом Руслана Ротаня збірна України (U-21) втретє в історії вийшла до фінальної частини молодіжного чемпіонату Європи. Опонентами української команди на груповій стадії Євро-2023 будуть національні команди Іспанії, Румунії та Хорватії.

Зазначимо, що Руслан Ротань з грудня 2022 року став головним тренером Олександрії і тепер молодий український спеціаліст поєднуватиме роботу наставника в двох командах одночасно.