Офіційно: УАФ залишила Ротаня тренером молодіжки – коуч Олександрії поєднуватиме роботу в збірній України

Переглядів 521
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Офіційно: УАФ залишила Ротаня тренером молодіжки – коуч Олександрії поєднуватиме роботу в збірній України
Руслан Ротань. Фото: УАФ
Новопризначений тренер Олександрії Руслан Ротань збереже за собою посаду наставника молодіжної збірної України після Євро-2023.

Виконком Української асоціації футболу (УАФ) ухвалив рішення продовжити контракт із головним тренером молодіжної збірної України U-21 Русланом Ротанем. У разі успішного виступу на Євро-2023, у контракті передбачено опцію автоматичного продовження до завершення Олімпіади-2024, повідомляє УАФ.

Ротань очолює молодіжку з 2018 року. Під його керівництвом команда U-21 змогла вперше з 2011 року пробитися на молодіжний чемпіонат Європи-2023, який наступного літа пройде в Румунії на Грузії (21 червня - 8 липня). Суперниками нашої команди на груповій стадії турніру стануть Іспанія, Хорватія та Румунія.

Найкращим результатом в історії молодіжної збірної України (U-21) є вихід у фінал Євро-2006, де національна команда Нідерландів перемогла українців з рахунком 3:0.

Нагадаємо, 21 грудня Олександрія оголосила про призначення Ротаня новим головним тренером. 41-річний фахівець поєднуватиме роботу в клубі та молодіжній  збірній України.