«Можуть гостро зіграти»: Михалик назвав футболістів збірної України, від яких очікує яскравої гри проти Чехії

Переглядів 22
Микола Шапаренко. Фото: УАФ
Колишній захисник київського Динамо Тарас Михалик поділився своїми враженнями від матчу Ліги націй між збірними України та Грузії (1:0), а також очікуваннями від майбутньої гри синьо-жовтих проти Чехії.

Тарас Михалик коротко розповів, за рахунок чого, на його думку, збірна України здобула перемогу над Грузією у третьому турі Ліги націй. Також він дав пораду Сергію Реброву, як краще зіграти проти Чехії.

«У матчі з грузинами було два різні тайми. До перерви українці свою ігрову перевагу матеріалізували у забитий Михайлом Мудриком гол, а у другій 45-хвилинці вже більше грали за рахунком. Максимальна концентрація допомогла досягти першої перемоги.

Оскільки чехи є прихильниками агресивної, силової манери, то, можливо, варто з ними зіграти другим номером, враховуючи, що реактивний Мудрик перебуває в бойовій спортивній формі, а Микола Шапаренко та Георгій Судаков можуть гостро зіграти на підступах до штрафного майданчика суперника», – розповів Михалик у інтерв'ю Sport.ua.

• Україна, маючи три залікові пункти, продовжує займати четверте місце в групі В1.
  • Вище йдуть збірні Албанії (три очки) та Чехії (шість очок). Очолювати квартет з шістьма балами та кращими додатковими показниками продовжує команда Грузії.
  • Наступний матч команда Реброва проведе проти чеської збірної 14 жовтня. Початок гри у Вроцлаві о 21:45.