«Наперекір футбольній логіці»: відомий блогер розкритикував Шевченко за його рішення

Переглядів 3482
Андрій Шевченко. Фото: Getty Images
Популярний футбольний блогер і технічний директор ЛНЗ Андрій Колісник висловився стосовно рішень Андрія Шевченко у підготовці збірної України до Євро-2020, на якому національна команда дійшла до 1/4 фіналу.

Влітку 2021 року збірна України під керівництвом Андрія Шевченка дійшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи-2020, що стало найкращим результатом на континентальному турнірі в історії нашої незалежності.

Однак в основний час національна команда зуміла виграти лише матч проти Північної Македонії (2:1) у груповому етапі, звідки вона вийшла у плей-оф з третього місця.

У 1/8 фіналу збірна України у додатковий час на 121-й хвилині вирвала перемогу над Швецією завдяки голу Артема Довбика.

Відомий футбольний блогер Андрій Колісник висловився стосовно того Євро і зазначив, що Андрій Шевченко зрадив своїм ідеям.

«Чи зрадив Шевченко своїм ідеям? Так і є. Всі знають про підготовку збірної до цього Євро, як він їх зібрав за місяць до турніру і просто всі перегоріли. І на Євро поїхала команда, яка була вигорівша.

Ми витримали темп тільки в одному таймі з Північною Македонією. Говорять про тренера з фізпідготовки, який сильно налажав. Команда не може поїхати в такому стані на турнір. Тому все це було, якби, наперекір футбольній логіці», – сказав Колісник для ютуб-каналу «ТаТоТаке».

• Зазначимо, що тренером збірної України по фізичній підготовці в той час був Андреа Аззалін.
  • У чвертьфіналі команда Шевченка поступилася майбутнім фіналістам – Англії (0:4).
  • Нещодавно стало відомо, що кандидутуру Андрія Миколайовича висунули на посаду голови УАФ.
  • Спеціаліст очолював збірну України з 2016-го по 2021 роки: 52 матчі, 25 перемог, 13 нічиїх та 14 поразок.