Не розчарував Петракова: визначився найкращий гравець матчу Вірменія - Україна в Лізі націй

Переглядів 3740
Данило Ігнатенко. Фото: УАФ
Збірна України здобула переконливу перемогу над Вірменією у поєдинку п'ятого туру Ліги націй. Синьо-жовті у Єревані відвантажили господарям п'ять голів.

Бажання реабілітуватися за поразку у попередній грі з Шотландією (0:3) знайшло своє відображення у великій кількості забитих голів у ворота вірмен. За збірну Україну дебютними голами в синьо-жовтій футболці відзначилися Олександр Тимчик та Данило Ігнатенко. Ще один гол на рахунку Олександра Зубкова, а Артем Довбик зміг двічі розписатися у воротах Вірменії після виходу на заміну.

Аналітики порталу WhoScored визнав Ігнатенка найкращим гравцем поєдинку, отримавши оцінку за свій перформанс у 9,5 бала. Представник Бордо протягом 90 хвилин 76 разів торкнувся м'яча, віддав 60 передач (88% точності), дві з яких виявилися ключовими, тричі бив по воротах, забивши гол, створив гольовий момент, шість відборів м'яча та одне перехоплення.

А ось SofaScore не зміг обрати між Довбиком та Ігнатенком, тому виписав обом по 8,8 бала. За 24 хвилини на полі нападник Дніпра-1 записав до свого активу дубль+асист, тричі бив по воротах, віддав сім передач (57% точності) та 12 разів торкався м'яча.

Сьогоднішня перемога дозволила Україні тимчасово вийти на перше місце у своїй групі та поборотися за повернення у дивізіон A в матчі шостого туру із Шотландією. Заключний поєдинок у 2022 році синьо-жовті проведуть 27 вересня у Кракові.