Збірна України на класі розтрощила Вірменію у Лізі націй: відео погрому у Єревані

Переглядів 879
Вірменія – Україна. Фото: УАФ
Збірна України здобула виїзну перемогу над Вірменією у п'ятому турі Ліги націй УЄФА. Поєдинок у Єревані завершився з рахунком 5:0 на користь синьо-жовтих.

Після поразки від Шотландії (0:3) та непростої подорожі до Єревану тренерський штаб збірної України мав кілька днів, аби вигадати новий план на один з двох з двох заключних поєдинків головної команди у 2022 році. Петраков вирішив виставити проти вірмен абсолютно новий склад гравців, які отримали шанс проявити себе з перших хвилин.

У першій половині гра проходила у низькому темпі. Оборона господарів змогла протриматися 22 хвилини, перш ніж позиційна атака українців призвела до дебютного голу Олександра Тимчика у футболці національної збірної, замкнувши простріл Олександра Зубкова на дальній стійці (відео). Перший тайм завершився з мінімальною перевагою гостей в рахунку.

По перерві знову нагадала про себе зв'язка Зубков-Тимчик. На цей раз захисник здійснив рейд правим флангом та знайшов передачею Зубкова, який подвоїв перевагу української команди (відео).

На 69-й хвилині Україна довела рахунок до розгромного – Артему Довбику знадобилося дві хвилини після виходу на поле, щоб провести третій гол збірної України у ворота Вірменії (відео). Нападнику нічого не залишалося, як переправити м'яч у порожні ворота після пасу Зубкова, який відзначився другим асистом у цій зустрічі.

Наприкінці зустрічі наша команда змогла відзначитися ще двома голами – Данило Інгатенко відзначив свій дебют в основному складі голом з дальньої дистанції (відео), а Довбик до свого активу додав другий гол, познущавшись над захистом вірмен (відео). Фінальний свисток зафіксував перемогу збірної України у Єревані з рахунком 5:0.

Звитяга над Вірменією дозволила тимчасово повернути собі перше місце у дивізіоні B1 та сподіватися на осічку шотландців у поєдинку проти Ірландії, яка в червні розтрощила тартанову «армію» на стадіоні «Авіва» в Дубліні з рахунком 3:0.

27 вересня збірна України завершить виступи у вересневій сесії Ліги націй поєдинком проти Шотландії у польському Кракові (21:45).