«Ні взяття воріт, ні комбінацій, ні стандартів»: екс-нападник збірної України не зрозумів задум Ротаня

Переглядів 1592
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Ні взяття воріт, ні комбінацій, ні стандартів»: екс-нападник збірної України не зрозумів задум Ротаня
Руслан Ротань. Фото: УАФ
Колишній нападник збірної України Іван Гецко поділився емоціями після поразки національної команди з гри з Англією (0:2) у відборі до Євро-2024.

Екс-нападник збірної України Іван Гецко дуже розчарований грою нашої команди у протистоянні з Англією. Він розкритикував Ротаня за такий не агресивний футбол. 

«Що тут можна коментувати? Англія забила два м'ячі і просто зупинилася, грала на утримання рахунку. А у виконанні збірної України я не побачив нічого, особливо в атаці. Якщо контроль м'яча ще був присутній, то в атаці взагалі повний провал.

Про який можна говорити про прогрес футболу, якщо ми говоримо, що Ротань нам пропонує високі футбольні матерії, а на виході ні взяття воріт, ні комбінацій, ні стандартів? Малиновський за всю гру жодного разу не знайшов можливості пробити по воротах. І це гравець атакувального плану, який грає в одному з топ-чемпіонатів».

Зазначимо, що наступні матчі у відборі на Євро-2024 наша команда проведе вже в червні. 16-го числа Україна у гостях зіграє проти Північної Македонії, а 19-го вдома проти Мальти.