«Ну, хай буде Мальдера»: легенда Шахтаря зробив відверту заяву про іноземного фахівця на чолі збірної України
Збірна України вперше у своїй історії здобула іноземного головного тренера. На це історичне рішення Української асоціації футболу відреагував Олександр Кучер.
Колишній захисник Шахтаря та збірної України, а також екснаставник Чорноморця Олександр Кучер прокоментував призначення італійського фахівця Андреа Мальдери на посаду головного тренера національної команди.
Він поділився своїм поглядом на це рішення та висловився про початок нового етапу в історії збірної України під керівництвом іноземного тренера.
«Він вже працював в збірній України помічником Андрія Миколайовича. Я з ним теж працював тоді. Я нормально це сприйняв. Мені важко коментувати, хто був на посаду, які були кандидати. Вибрали Мальдеру – ну, хай буде Мальдера», – наводить слова Кучера Nv.ua.
- Нагадаємо, 31 травня збірна України під керівництвом Мальдери проведе товариський матч проти Польщі у Вроцлаві, а 7 червня зустрінеться із Данією в Оденсе.
- 22 квітня Сергій Ребров залишив посаду головного тренера національної команди. Це сталося приблизно через місяць після того, як Україна не зуміла вийти у фінальну частину чемпіонату світу-2026.