П'ять м'ячів, вилучення і пенальті: Україна і Італія влаштували гольове шоу в грі за вихід у півфінал Євро-2024

Переглядів 936
Матч між Україною та Італією. Фото: УАФ
Українська збірна здобула першу перемогу на молодіжному Євро-2024 U-19, яке проходить в Північній Ірландії. Жовто-сині виграли зустріч з італійцями з рахунком 3:2.

21 липня в рамках третього туру Євро-2024 (U-19) зустрічалися збірні України та Італії.

Перший тайм завершився внічию 1:1. На гол Геннадія Синчука на сьомій хвилині італійці відповіли точним ударом від Томмазо Ебоне.

На початку другої половини зустрічі команди знову обмінялися голами. На забитий м’яч від Марко Романо українці відповіли взяттям воріт у виконанні Данила Кревсуна.

На 73-й хвилині Крістіан Корраді отримав червону картку, а тому Італія догравала у меншості зустріч. А на 75-й хвилині Україна вийшла вперед після голу Матвія Пономаренка з пенальті.

Відео голів

У підсумку українці здобули перемогу з рахунком 3:2!

Євро-2024. U-19

Група А

3-й тур

Україна U-19 – Італія U-19 – 3:2

Голи: Синчук, 7, Кревсун, 54, Пономаренко, 75 (з пенальті) – Ебоне, 34, Романо, 52.

Вилучення: Корраді, 73 (Італія).

• В іншому поєдинку групи Норвегія переграла Північну Ірландію з рахунком 2:0.
  • Синьо-жовті зайняли друге місце у групі та вийшли у півфінал Євро-2024. Також підопічні Дмитра Михайленка здобули путівку на чемпіонат світу U-20, який пройде у Чилі наступного року.
  • Суперник української команди в 1/2 фіналу Євро-2024 визначиться у понеділок, 22 липня. Це буде або Франція, або Іспанія.