Погром, феєрія Судакова, травма основного гравця: збірна України знищила Молдову в останньому матчі перед Євро

Переглядів 746
Футболісти збірної України. Фото: Дана Балашова/УАФ
Збірна України провела останній товариський матч перед стартом Євро-2024. Команда Сергія Реброва розгромила Молдову, втративши при цьому одного із захисників.

У вівторок, 11 червня, збірна України у Молдові зіграла проти місцевої національної команди у товариському поєдинку. Матч закінчився перемогою команди Сергія Реброва з рахунком 4:0.

Таким чином, національна команда завершила підготовку до чемпіонату Європи-2024, який розпочнеться вже 14-го червня і пройде у Німеччині.

Вже на другій хвилині Україна відкрила рахунок завдяки голу Романа Яремчука, якому асистував Микола Матвієнко.

Відео голу Яремчука

У середині першого тайму травму отримав лівий захисник нашої команди Віталій Миколенко, про що вже встиг висловитися відомий спортивний лікар.

Відео травми Миколенка та його реакції

Під кінець першої 45-хвилинки Віктор Циганков та Георгій Судаков розіграли красиву комбінацію, після чого вінгер Жирони зробив рахунок 2:0.

Відео м'яча Циганкова

На початку другої половини гри Артем Довбик, вийшовши замість Яремчука, забив свій 10-й гол за збірну України – асистував йому Судаков.

І майже одразу після цього вже Довбик віддав результативну передачу на Судакова і рахунок став 4:0.

Відео голів Довбика та Судакова

Товариський матч.

Молдова – Україна – 0:4

Голи: Яремчук (2'), Циганков (43'), Довбик (49'), Судаков (54')

• За три товариські гри перед Євро-2024 збірна України здобула три різні результати: нічия проти Німеччини (0:0), поразка від Польщі (1:3) та відповідно перемога над Молдовою.
  • На чемпіонаті Європи національна команда зіграє у групі Е проти Бельгії, Румунії та Словаччини.
  • У першому турі 17-го червня підопічні Реброва зустрінуться з Румунією в Мюнхені.
  • Раніше сайт «Український футбол» в ексклюзивному матеріалі розбирав, хто теоретично зможе замінити травмованого Миколенка на Євро-2024.