Збірна України понесла величезну втрату перед стартом Євро-2024: спортивний лікар виніс вердикт травмі зірки

Переглядів 2991
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
3 голоси
Збірна України понесла величезну втрату перед стартом Євро-2024: спортивний лікар виніс вердикт травмі зірки
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
Лівий захисник збірної України Віталій Миколенко отримав травму в товариському матчі проти Молдови. Відомо, скільки може пропустити футболіст Евертона.

У вівторок, 11 червня, збірна України розгромила Молдову (4:0) у товариському матчі.

Однак за перші 45 хвилин сталася подія, яка може сильно ударити по перспективах національної команди на Євро-2024 – травма Віталія Миколенка, якого на 30-й хвилині замінив Олександр Зінченко. Віталія одразу відвезли до лікарні в Кишиневі і почали робити йому діагностику.

Відео пошкодження Миколенка дивіться в нашому телеграм-каналі

Спортивний лікар Дмитро Бабелюк у своєму телеграм-каналі «Hospital Pass» прокоментував травму лівого захисника Евертона.

«Контакт відбувся в ногу, яка чітко загрузла в газоні, яку гравець ставив у розвернутому стані для прострілу. Таким чином ушкодилася внутрішня група звʼязок, а також потенційно міжкістковий синдесмоз. 

Я б не став хоронити шанси Віталія на Євро, гравці часто реагують емоційно на такі речі в останній товариській грі. Додає також надії те, що гравець тримався за стопу одразу після удару, а не звʼязки».

Окрім цього, експерт поділився прогнозами щодо строків відновлення Миколенка.

«Є надія, що Віталій таки зможе поїхати на Євро, але пропустить перших 1-2 матчі, якщо буде діагностовано забій чи розтяг. Якщо ж травма таки підтвердиться і внутрішня звʼязка розірвалася, тоді Євро виключене.

Мінімальні терміни відновлення від такої травми 3-5 тижнів. Слід очікувати перших даних обстеження і реакції самого суглоба на травму».

  • Раніше сайт «Український футбол» в ексклюзивному матеріалі розбирав, хто теоретично зможе замінити травмованого Миколенка на Євро-2024.
  • Нагадаємо, що Віталій приїхав до розташування збірної вже зі схожею травмою, однак на іншій нозі, яку отримав у Евертоні ще навесні.
  • На Євро-2024 національна команда потрапила до групи Е, де також є Бельгія, Румунія та Словаччина.
  • 17-го червня підопічні Сергія Реброва проведуть перший тур проти Румунії.