Ребров відреагував на розгром Молдови і травму Миколенка: головний тренер збірної України розставив всі крапки

Переглядів 9132
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував перемогу над Молдовою та поділився очікуваннями щодо травми, яку отримав Віталій Миколенко.

У вівторок, 11 червня, збірна України розгромила Молдову з рахунком 4:0 в останній товариській зустрічі перед чемпіонатом Європи-2024.

У першому таймі цього матчу травму отримав лівий захисник національної команди Віталій Миколенко.

Відео головних подій поєдинку дивіться в нашому телеграм-каналі

Головний тренер збірної України Сергій Ребров підбив підсумки цієї зустрічі.

«Висновки точно допоможуть на Євро. Ми планували ці зустрічі, я дуже задоволений, що ми закінчили їх без травм. Розберемо цю гру, немає значення – виграли/зіграли внічию/програли.

Дуже важливо розібратися і спокійно готуватися до Євро. Повірте, завжди є що аналізувати, будь-який рахунок».

Окрім цього, спеціаліст прокоментував пошкодження Миколенка.

«Сьогодні Віталій зробить обстеження, я сподіваюся все буде нормально. Це інший гомілкостоп (у порівнянні з травмою, яку він отримував у Евертоні – прим. «УФ»), тому сподіваємося, що після обстеження все буде гарно».

Також Сергій Станиславович поділився враженнями від підготовки до Євро-2024 у контрольних поєдинках.

«Наскільки задоволений командою в товариських матчах? Ми для цього їх і робили, ми розуміли, що будуть помилки, ми повинні їх виправляти. Але я задоволений, що в останньому матчі ми здобули перемогу, отримали впевненість перед Євро.

Це дуже важливо, щоб у таборі збірної була гарна атмосфера і ми спокійно готувалися до Євро».

Тренер відповів і на питання щодо Романа Яремчука та Артема Довбика, які зіграли по тайму та забили по голу.

«Я вважаю, по цій грі як я і казав, всі розуміли, чому ми граємо цю гру. Це дуже важлива остання гра перед Євро, я ніколи не люблю когось виділяти, тому важлива перемога і спаринг перед Євро», – сказав Ребров у ефірі каналу «Мегого Футбол 1».

• Нагадаємо, що Євро-2024 пройде у Німеччині та продовжуватиметься з 14-го червня по 14-те липня.
  • Збірна України зіграє у групі Е проти Бельгії, Румунії та Словаччини.
  • У першому турі 17-го червня команда Реброва зустрінеться з Румунією.