Шевченко особисто звернувся до збірної України: що вирішив сказати голова УАФ

Переглядів 1623
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
Шевченко особисто звернувся до збірної України: що вирішив сказати голова УАФ
Крістіан та Андрій Шевченки. Фото: Instagram Андрія Шевченка
Голова Української асоціації футболу Андрій Шевченко звернувся до тренерів та гравців збірної України U-19, привітавши їх з виходом на юнацький чемпіонат Європи.

Нещодавно збірна України U-19 під керівництвом Дмитра Михайленка пройшла відбірковий турнір та отримала путівку на юнацьке Євро-2024, яке відбудеться у Північній Ірландії.

Голова УАФ Андрій Шевченко, син якого – Крістіан – виступає під керівництвом Михайленка у збірній, привітав команду з цим досягненням.

«Я від себе особисто й від усієї асоціації, усієї футбольної спільноти вітаю вас! Я був на вашому першому матчі, інші дивився повністю. Мені дуже подобається стиль, у якому ви граєте. Хлопці, ви – молодці!

Я думаю, що для вас це дуже важливий крок у кар’єрі, і мені дуже приємно, що ви як команда показали дуже класний результат. Ви продемонстрували, що хочете грати в яскравий комбінаційний футбол, який відповідає сьогоднішньому світовому тренду».

Окрім цього, легенда українського футболу висловився щодо різниці між виступами за клуб та збірну.

«Я думаю, що в кожного з вас є свої амбіції. І це дуже важливо. Бо з таких особистих амбіцій і будується ваша кар’єра. Однак найважливіше – це команда. Я можу сказати на своєму досвіді: одна справа — це виступи за свій клуб, і зовсім інша – гра за національну команду.

Це зовсім різна відповідальність. Відразу ж дуже високо піднімається планка, як у фізичному, технічному, так і в мотиваційному плані».

Андрій Миколайович також зазначив, що футболісти повинні прислухатися до своїх тренерів.

«Я бажаю вам, щоб ви цю планку у вашій кар’єрі постійно піднімали й щоб ті амбіції, які у вас є, були реалізовані. Причому як особисті, так і командні. Хочу ще раз вам подякувати!

Зараз для вас важливо дослуховуватися до порад тренерського штабу й добре підготуватися до фінального турніру. Зі свого боку обіцяю вам повну підтримку від УАФ», – приводить слова Шевченка пресслужба організації.

  • Юнацьке Євро-2024 проходитиме з 15-го по 28-ме липня у Північній Ірландії, на турнірі зіграють вісім команд.
  • Жеребкування відбудеться 17 квітня в Белфасті, а участь у ньому візьмуть Україна, Італія, Франція, Іспанія, Туреччина, Норвегія й Данія.