Скрипник може стати головним тренером збірної України? Головні козирі наставника Ворскли

Переглядів 8997
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Скрипник може стати головним тренером збірної України? Головні козирі наставника Ворскли
Віктор Скрипник. Фото: Google
Андрій Павелко, який є президентом УАФ, розмовляв з наставником полтавської Ворскли Віктором Скрипником щодо можливого призначення на посаду наставника збірної України.

Президент УАФ Андрій Павелко спілкувався з головним тренером полтавської Ворскли Віктором Скрипником стосовно можливості призначення його на посаду наставника збірної України. Про це повідомив журналіст Михайло Співаковський у випуску ютуб-проекту «ТаТоТаке».

«Я знаю, що Павелко зі Скрипником розмовляв на певних, як сказати, переправах», - зазначив Михайло Співаковський.

На даний момент у національної команди України немає головного тренера. Колишній коуч української збірної Олександр Петраков став головним тренером збірної Вірменії.

Наразі після першої половини сезону полтавська Ворскла з 18 очками в активі знаходиться на дев’ятому місці в турнірній таблиці Прем’єр-ліги України.

Головним козирем Віктора Скрипника є те, що він має досвід роботи в Європі. У 2004-2016 роках український спеціаліст працював тренером у структурі бременського Вердера. У 2018 році він був головним тренером Риги, з якою став чемпіоном Латвії. Також в Україні із Зорею Скрипник двічі став бронзовим призером УПЛ, а також дійшов до фіналу Кубку України.

Для полтавської Ворскли друга частина сезону розпочнеться матчами УПЛ із луганською Зорею (04.03), рівненським Вересом (11.03) та харківським Металістом 1925 (18.03).