«‎Такого на полі ще не бачив»: Сарапій згадав про емоції під час шокуючого моменту з Еріксеном

Переглядів 16
Аватар Сергій Стаднюк Сергій Стаднюк
1 голос
«‎Такого на полі ще не бачив»: Сарапій згадав про емоції під час шокуючого моменту з Еріксеном
Крістіан Еріксен. Фото: Getty Images
Едуард Сарапій зазначив, що українські футболісти намагалися закрити Крістіана Еріксена від камер, а тренер Данії подякував команді за реакцію.

Захисник Полісся та збірної України Едуард Сарапій пригадав епізод із раптовим погіршенням стану здоров’я півзахисника збірної Данії Крістіана Еріксена. Футболіст розповів, що перебував зовсім поруч із місцем події, тому цей момент став для нього справжнім шоком.

«Старалися як могли допомогти йому, закрити від камер, тому що це трагічний момент для його сім’ї. Звичайно, це шок! Я такого на полі ще не бачив, і я був зовсім поруч – тому так, для мене був шок. І шок, коли вибігла дружина на поле», – згадав Сарапій в інтерв'ю пресслужбі Полісся.

Окремо захисник Полісся розповів про слова тренера суперника після матчу. Данський фахівець подякував українській команді за гру та за те, як футболісти відреагували на той складний епізод.

«Він подякував нам за гру, подякував за те, як ми відреагували на цей епізод, сказав, яка ми сильна нація, що вони також усією країною підтримують нашу країну, побажав успіху. Він підійшов до наших фанів, тому також йому величезна подяка за це».

  • Матч між збірними Данії та України не було дограно через втрату свідомості півзахисником господарів Крістіаном Еріксеном.
  • Команди домовилися перервати товариську зустріч після години гри за рахунку 2:1 на користь Данії.
  • Перший контрольний матч на зборі за нового тренера Андреа Мальдери проти Польщі синьо-жовті виграли з рахунком 2:0.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри