Тренер збірної України живе в столиці європейської країни: Циганик розповів про дивне для нього рішення

Переглядів 5817
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
Тренер збірної України живе в столиці європейської країни: Циганик розповів про дивне для нього рішення
Рустам Худжамов. Фото: УАФ
Відомий спортивний журналіст Ігор Циганик розповів, де мешкає тренер воротарів збірної України Рустам Худжамов та як це може впливати на вибір складу національної команди.

Колишній голкіпер Шахтаря Рустам Худжамов з 2023 року працює тренером воротарів у національній збірній України, входячи до штабу Сергія Реброва.

Спортивний журналіст Ігор Циганик розповів, що не дивлячись на роботу в українській збірній, спеціаліст мешкає зовсім в іншій країні. Інсайдер вважає, що це може впливати на вибір складу національної команди.

«Тренер воротарів Худжамов живе в Лісабоні, звичайно, що в нього будуть певні привілеї для Трубіна, хоча Бущан був довгий час першим номером збірної. Я би не сказав, що він десь невпевнено зіграв.

Я був впевнений, що Бущана залишать, але чомусь після Англії (0:2) вирішили поставити Трубіна. Хоча як на мене, проти Північної Македонії (3:2) Трубін зіграв не дуже впевнено», – сказав журналіст в ефірі програми Циганик LIVE.

  • Контракт Худжамова з УАФ розрахований до 31 липня 2026 року.
  • Анатолій Трубін виступає у лісабонській Бенфіці і має угоду до 2028-го.
  • В нинішньому сезоні воротар зіграв у 12 матчах в усіх турнірах за португальських клуб, пропустив 11 голів та чотири рази зберіг свої ворота сухими.
  • Георгій Бущан захищає кольори Динамо, з яким має контракт до 2026 року.
  • В цій кампанії голкіпер прийняв участь у 14 поєдинках киян в усіх змаганнях, пропустивши в них 19 м'ячів і двічі зігравши на нуль.