Відсторонення Павелка від посади президента УАФ: суд ухвалив нове рішення

Переглядів 12579
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Відсторонення Павелка від посади президента УАФ: суд ухвалив нове рішення
Андрій Павелко. Фото: Google
Відсторонення Андрія Павелка від посади президента УАФ було продовжене до дев’ятого липня. Виконуючим обов’язки організації буде Олег Протасов.

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про продовження строку відсторонення Андрія Павелка від посади президента УАФ. Про це повідомляє Football Hub.

Відсторонення продовжене до дев’ятого липня. Ця ухвала підлягає негайному виконанню, але може бути оскаржена протягом п’яти днів. Повний текст ухвали буде оголошено 15 травня.

Адвокат Павелка під час судового засідання заявив, що його клієнт підписав розпорядження про призначення виконуючим обов’язки голови УАФ першого віце-президента організації Олега Протасова.

17 лютого суд відсторонив Павелка від посади президента УАФ на місяць, але організація повідомила, що відсторонення набуде чинності тільки якщо буде відхилена апеляція. 13 березня суд продовжив відсторонення Павелка від посади президента УАФ на два місяці (до 13 травня).

Зазначимо, що 16 та 19 червня збірна України зіграє два матчі відбору Євро-2024. Українці зіграють з національними командами Північної Македонії та Мальти. Також 12 червня українська збірна зіграє в Бремені спаринг з національною командою Німеччини.

Раніше Павелко повідомляв, що до матчу з німцями збірна України матиме головного тренера.