«Все пішло не так»: головний тренер збірної Ісландії знайшов причину поразки від України і невиходу на Євро

Переглядів 2033
Гравці збірної Ісландії та Оге Харейде. Колаж: УФ
Головний тренер національної збірної Ісландії Оге Гарейде висловився стосовно поразки його команди Україні у фінальному матчі за вихід на Євро-2024.

У вівторок, 26 березня, збірна України вийшла на Євро-2024, обігравши у фінальному матчі плей-оф за вихід на турнір команду Ісландії (2:1).

Головний тренер ісландців Оге Гарейде прокоментував поразку своїх підопічних.

«Ми почувалися добре після першого тайму, але по перерві все пішло не так, як ми планували. Так, у нас з'явилася можливість для контратак, але через невдале розташування натомість ми отримували контратаки на свої ворота».

Також Гарейде зазначив, що долю матчу, можливо, вирішила більша глибина складу в України.

«Мені здалося, що в заключній частині матчу команда втомилася, але все одно мала шанси зрівняти рахунок. Ми тиснули, але не судилося.

Можливо, усе вирішила більша глибина складу суперника. Але це нормально, коли йдеться про таку велику націю, як українці», – наводить слова Гарейде сайт УАФ.

Раніше ми публікували, що після поєдинку з Ісландією сказав наставник синьо-жовтих Сергій Ребров.

• На Євро-2024, збірна України буде у групі Е, де вже значаться Бельгія, Словаччина та Румунія.
  • Фінальна частина турніру пройде в Німеччині, розпочнеться 14 червня та триватиме місяць.