Ярмолюк голом на 90+5 хвилині приніс перемогу збірній України: у наступних матчах відбору Євро молодіжка зіграє з Кіпром та Швецією

Переглядів 413
Єгор Ярмолюк. Фото: Брентфорд
Єгор Ярмолюк допоміг збірній України перемогти національну команду Косова з рахунком 1:0. Тепер українці гратимуть з кіпріотами та з шведами.

17 листопада в рамках стартового поєдинку відбору молодіжного чемпіонату Європи (U-19) збірна України в Швеції виграла у національної команди Косова з рахунком 1:0 завдяки голу 18-річного півзахисника англійського Брентфорду Єгора Ярмолюка. Цікаво, що талановитий українець відзначився переможним голом у додатковий час уже на 90+5 хвилині зустрічі!

Кваліфікація Євро (U–19)

Україна – Косово 1:0

Гол: Ярмолюк 90+5

20 листопада збірна України (U-19), яку очолює Сергій Нагорняк, зіграє проти Кіпру, а 23 листопада українці зустрінуться на полі зі Швецією.

До наступного етапу змагань після одноколового турніру проходять по дві найкращі команди з квартету, а також одна з тринадцяти, серед тих хто посяде третю позицію у своїй групі.

Відзначимо, що також у листопаді в рамках Кубку Англійської ліги автор переможного голу з косоварами Єгор Ярмолюк дебютував за Брентфорд. В цьому матчі команда українця програла Джиллінгему в серії пенальті.