Юнацька збірна України провела другий матч на Турнірі розвитку УЄФА: чи зуміла команда Мороза перемогти

Переглядів 1961
Збірна України U-16. Фото: УАФ
Збірна України U-16 під керівництвом Юрія Мороза змогла впевнено обіграти однолітків з Естонії в основний час із рахунком 3:1. Ролан Мустафаєв відзначився дублем у складі синьо-жовтих.

У четвер, 25 квітня національна збірна України U-16 (футболісти 2008 року народження і молодше) провели свій другий поєдинок Турніру розвитку УЄФА проти Естонії.

Підопічні Юрія Мороза впевнено провели перші 45 хвилин зустрічі. Синьо-жовті забили двічі ще до перерви. Ролан Мустафаєв записав до свого активу дубль та допоміг команді отримати перевагу.

По перерві збірна України U-16 забила втретє, цього разу відзначився Ярослав Милокост. Однак естонці не пішли з поля без голів. На 72-й хвилині гри Аламаа забив м’яч престижу для балтійської збірної. Фінальний свисток зафіксував перемогу синьо-жовтих із рахунком 3:1.