«Зараз футбол не на першому плані»: Ребров емоційно розповів про підготовку збірної Украни до Євро-2024

Переглядів 449
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Зараз футбол не на першому плані»: Ребров емоційно розповів про підготовку збірної Украни до Євро-2024
Сергій Ребров. Фото: Google
Наставник національної команди України Сергій Ребров висловився про майбутні поєдинок зі збірною Німеччини в рамках підготовки до чемпіонату Європи.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров дав коментар перед спарингом з німцями.

«На жаль, зараз футбол не на першому плані для нашої країни. Зараз ми всі робимо все для наших захисників. Потрапляння на Євро – дуже важливий крок для нас. Те, що ми зробили, дійсно важливо для нашого народу та країни. Я вважаю, що в Німеччині футбол – номер один. Раніше так було і в Україні. Але зараз ми повинні думати про інші речі».

Також коуч жовто-синіх додав такі слова:

«Яка найважча частина в підготовці до чемпіонату Європи? Завжди важко порівнювати. Якщо порівнювати з нашими захисниками, які боронять Україну, то це ніщо. У чому проблема, щоб долати трохи більшу дорогу. Усі наші футболісти це розуміють. Я говорив їм, що великий успіх – потрапити на Євро. Але ми повинні показати свій максимум, щоб бути конкурентоздатними у фінальному турнірі», – зазначив Ребров на пресконференції.

  • Третього червня в Нюрнберзі Україна зіграє контрольний матч із господаркою Євро-2024 збірною Німеччини. Початок зустрічі — о 21:45 за київським часом.
  • Німеччина прийматиме Євро-2024 в десяти містах 14 червня – 14 липня.
  • Українська збірна зустрінеться з Румунією, Словаччиною та Бельгією на груповому етапі.