Збірна України тріумфально вийшла до чвертьфіналу на чемпіонаті світу: жовто-сині зіграють з Бразилією

Переглядів 6883
Україна - Марокко - 3:1. Фото: YouTube
Національна команда України виграла поєдинок 1/8 фіналу на чемпіонаті світу з сокки, який проходить у німецькому Ессені. Українці здобули вікторію в матчі з Марокко.

Дев’ятого червня в рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу з сокки зустрілися між собою збірні України та Марокко. На попередній стадії українці переграли албанців, а марокканці перемогли оманців.

Україна виграла у Марокко з рахунком 3:1, як і в матчі з Албанією. На точні удари Олександра Колеснікова, Дениса Сандецького та Євгена Шайдюка марокканці відповіли голом престижу у виконанні Айюба Бахруджі.

ЧС-2023 з сокки. Ессен (Німеччина). 1/8 фіналу

Україна – Марокко – 3:1

Голи: Колесніков, 18, Сандецький, 30, Шайдюк, 40+1 – Бахруджі, 40

• Десятого червня в чвертьфіналі мундіалю українці зіграють з Бразилією, яка є діючим чемпіоном світу.
  • Початок матчу Україна – Бразилія о 18:30 за київським часом.
  • Сокка є різновидом міні-футболу. Матчі проходять у форматі шість на шість гравців. Грається два тайми по 20 хвилин.