Збірна України U-19 провела другий матч на Євро-2024: яке місце у турнірній таблиці займає команда Михайленка

Переглядів 16215
13 голосів
Збірна України U-19. Фото: УАФ
Сьогодні, 18 липня, збірна України до 19 років провела другий матч групового етапу Євро-2024. Команда Дмитра Михайленка зустрічалася із норвезькими однолітками і фінальний свисток зафіксував нічию (0:0).

Збірна України U-19 сьогодні зустрічалася із Норвегією в рамках другого туру Євро-2024. Нагадаємо, що в першому матчі команда Михайленка розписала мирову 0:0 із господарями турніру Північною Ірландією.

В першому таймі небезпечніше виглядали саме скандинави. Вже в дебюті зустрічі Кілен підхопив ювелірну передачу в штрафному майданчику та пробив у нижній правий кут воріт, але голкіпер у відчайдушному стрибку не дозволив йому забити, кінчиками пальців перевівши м'яч у штангу.

Трохи пізніше знову Кілен відгукнувся в штрафному майданчику на вдалу передачу та пробив. Він зумів переграти воротаря, але м'яч влучив у праву стійку та відскочив.

У другому таймі команди грали обережніше і гострих моментів майже не було. На 77-й хвилині Ващенко небезпечно пробивав з дальньої відстані, але не влучив у ворота.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував нічию 0:0.