Жіноча збірна України в оновленому рейтингу ФІФА займає 33 місце: в трійці лідерів США, Німеччина та Швеція

Переглядів 196
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Жіноча збірна України в оновленому рейтингу ФІФА займає 33 місце: в трійці лідерів США, Німеччина та Швеція
Жіноча збірна України. Фото: Google
Жіноча збірна України залишається на 33 позиції в оновленому рейтингу ФІФА. У «жовто-блакитних» 1644,97 балів. Лідирують у списку американки, німкені та шведки.

Жіноча збірна України з футболу залишилася на 33 місці в оновленому рейтингу ФІФА. Національна команда України набрала 1644,97 балів у рейтингу. 

Додамо, що жіноча збірна України зіграла два заключні матчі відбіркового циклу чемпіонату світу-2023. Спочатку команда Луїса Кортеса впевнено перемогла Фарерські острови (3:0), а потім програла Іспанії з розгромним рахунком 0:5. Як підсумок, українки завершили відбір на третьому місці у групі.

До слова, серед європейських команд Україна посідає 22 позицію. Що стосується першої трійки рейтингу ФІФА, то до неї входять національні команди США, Німеччини і Швеції. Цікаво, що німецькі футболістки повернули собі друге місце після того, як у жовтні їх випередила Швеція.

Також раніше стало відомо, що у другій половині січня в Україні, можливо, відбудеться показ фільму «Пам’ятай синьо-жовтих» (Remember Blue & Yellow). Презентація стрічки була в американському Чикаго.