Жіноча збірна України зазнала першої поразки у відборі Євро-2025: синьо-жовті програли хорваткам

Переглядів 2926
4 голоси
Жіноча збірна України. Фото: УАФ
Національна жіноча команда України продовжила кваліфікаційний турнір Євро-2025 виїзним поєдинком проти збірної Хорватії. Українки програли з рахунком 0:1.

Синьо-жовті стартували у відборі Євро-2025 із перемоги в матчі з Косовом (2:0) у турецькій Антальї. Після цього наша команда вирушила на виїзну гру з Хорватією.

Початок зустрічі пройшов у боротьбі, а на 18-й хвилині господарки несподівано відкрили рахунок — Лойна зі штрафного закинула м’яч за спину Келюшик. Це дозволило балканкам виграти перший тайм.

Синьо-жовті активно розпочали другу половину гри, але з усіма ударами гравчинь нашої команди упоралася Бачич. На 62-й хвилині Овдійчук після стандарту другим темпом пробила поруч зі стійкою. Згодом команди обмінялися неточними ударами Руделич та Андрухів.

На 83-й хвилині після удару Апанащенко з-за меж штрафного м’яч влучив у стійку, пізніше хороший шанс упустила Молодюк, пише сайт УАФ. Українкам так і не вдалося забити бодай гол, тож була зафіксована перша поразка підопічних Володимира Пятенка у відборі.

Євро-2025 серед жіночих команд. Кваліфікаційний турнір. Ліга В. Група 4.