Аль-Айн продовжує шлях в Кубку Ліги ОАЕ: Ребров після матчу ледь не побився з тренером суперника

Переглядів 2631
Андрій Ярмоленко та Сергій Ребров. Фото: ФК Аль-Айн
Аль-Айн у матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка ліги ОАЕ проти Аль-Вахди виборов путівку до півфіналу. Поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1.

У понеділок команди розписали між собою безгольову нічию, а вже за чотири дні потому команди не змогли визначити сильнішого, проте на користь команди Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка зіграв гол на виїзді.

Команді обмінялися голами Педро та Рахімі в кожному з таймів. Ярмоленко вийшов у основному складі Аль-Айну та пробув на полі 83 хвилини ігрового часу.

Після фінального свистка головні тренери команд Сергій Ребров та Маноло Хіменес ледь не влаштували бійку. Потиснувши один одному руки іспанський фахівець висунув якісь претензії Реброву, але їх встигли розборонити представники команд.

У півфіналі Кубка ліги ОАЕ Аль-Айн Реброва та Ярмоленка зіграє з Аль-Насром.